İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü Ve Maydanozun Faydalarını Anlatıyor

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Kürü Ve Maydanozun Faydalarını Anlatıyor

Şifalı bitkiler, sağlıklı yaşam adına atılmış olan en temel adımlardan bir tanesi olarak çıkmaktadırlar karşımıza. Sağlıklı yaşam istiyorsanız; ve bunu da doğal bir şekilde gerçekleştirmeyi aklınıza koyduysanız, o halde, şifalı bitkilerden faydalanmanız gerekecek demektir. Ve Profesör İbrahim Saraçoğlu, şifalı bitkiler arasında en önemli bitkilerden bir tanesinin de maydanoz olduğunu bizlere açıklamaktadır.

İbrahim Saraçoğlu, maydanozun faydaları ile ilgili yapmış olduğu çalışmalara, 1980’li yıllardan itibaren başlamıştır. Maydanozun faydaları ile ilgili, Profesör İbrahim Saraçoğlu’nun dikkatini ilk çeken; ve İbrahim Saraçoğlu’nu şaşırtan durum, maydanozun faydaları arasında yer alan, karaciğer dostu olma özelliğidir. Maydanoz kürü uygulayarak, maydanozun faydalarından, karaciğer ile ilgili olan kısmını yakalayabilmeniz mümkündür. Maydanoz kürü uyguladığınızda, cildinizin de daha güzel olacağını göreceksiniz; çünkü maydanozun faydaları arasında, cilt güzelleştirici etkisi de sayılmaktadır.
İbrahim Saraçoğlu şunu da üzerine basa basa ekliyor: cilt güzelliği, karaciğer sağlığının bir yansımasıdır. Karaciğerinizin sağlıklı olması, cildinizin de güzel olmasını sağlayacaktır. Bunun için de maydanozun faydalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, maydanozun faydalarından faydalanmak için de salata ya da yemeklerin içerisinde tükettiğiniz maydanozu düşünmeyin. Maydanozun faydalarından faydalanmak istiyorsanız mutlaka maydanoz küründen faydalanmalısınız. Salata ve yemeklerde maydanoz tüketmek, maydanozun faydalarından faydalanmak anlamına gelmemektedir. Sizin yapmış olduğunuz bir beslenme şeklinden ibarettir. Bu nedenle de maydanoz küründen faydalanmayı önemsemelisiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.