Doğal Yollarla Diş Beyazlatma Ve Evde Diş Beyazlatma Yöntemi

Bu yazımızda sizlere, evde doğal yollarla diş beyazlatmayı anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Doğal yollarla diş beyazlatma, ve evde diş beyazlatma yöntemi için ilk olarak gerekli malzemelerin aktarımını gerçekleştirip, sonrasında da, evde doğal yollarla diş beyazlatmayı, aktaracağımız malzemeler yardımı ile nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağız. Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden, doğal yollarla diş beyazlatma hakkındaki bilgileri aktarmaya başlayalım:

Evde diş beyazlatma için gerekli malzemeler:
Altı adet çilek
İki çay kaşığı kabartma tozu
Bir çay kaşığı krem tartar
Bir bardak su
Evde diş beyazlatma yöntemi için gerekli malzemelerin bu kadar az olması ilginizi çekebilir, ancak, doğal yollarla diş beyazlatmanın uzun yıllardan bu yana gerçekleştiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki evde doğal yollarla diş beyazlatma, bu malzemeler ile nasıl yapılır? Hemen bilgilerimizi almaya devam edelim:
Evde diş beyazlatma yöntemi için ilk önce blender yardımı ile çilekler ezilir. Sonrasında ise, ezilmiş haldeki çilekler ile dişlerin üzerleri boyanır, ve bu şekilde, ortalamada beş dakika beklenmesi gerekir. Çileklerin dişe uygulanması sırasında, diş fırçası kullanımının gerçekleştirilmesi gerektiğini de belirtmeyi unutmayalım, ezilen çileklerin üzerine batırılan fırça yardımı ile dişler boyanmalıdır.
Bardak içerisinde bulunan suya ise, bir çay kaşığı kabartma tozu, ve krem tartar konularak karıştırılır. Ağzın öncelikle bu su ile çalkalanması gerekmektedir. Daha sonra ise, geriye kalan bir çay kaşığı kabartma tozu ile dişler fırçalanır, sonrasında da duru su ile dişlerin çalkalanması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası