Diş Lekeleri Nasıl Temizlenir? İşte Diş Lekelerine Doğal Çözüm

Diş Lekeleri Nasıl Temizlenir? İşte Diş Lekelerine Doğal Çözüm

Bu yazımızda sizlere, diş lekeleri nasıl temizlenir, ve diş lekelerinden nasıl kurtuluruz sorularına yanıt olarak, diş lekelerine doğal çözüm önerilerinde bulunacağız. Malum, pek çoğumuz, çay, kahve, ve benzer besinler tüketmeyi çok seviyor; ve bu sayede de diş lekelerinden korunmamız kaçınılmaz bir hal alıyor. Ancak, diş lekeleri nasıl temizlenir, ve diş lekelerinden nasıl kurtuluruz sorularının yanıtlarının bulunduğunu, diş lekelerine doğal çözüm yöntemlerinin var olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Diş lekelerine doğal çözüm olarak, sirkeden, ve karbonattan söz edebiliriz. Pek çok kişi için, diş lekelerinden nasıl kurtuluruz sorusunun yanıtları arasında yer alan, ve diş lekelerine doğal çözüm yöntemleri arasında yer alan sirke, ve karbonattan yararlanmadan önce, doktorunuza başvurmanızda da yarar var.
Diş lekelerine doğal çözüm önerileri arasında yer alan karbonatın, hafif lekeleri temizlediğini belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanında, sirke ise, bakteri, ve tartar oluşumunun önüne geçmesi dolayısı ile tercih ediliyor. Karbonat, pek çok diş macununun içeriğinde de bulunarak, Sodyum Bikarbonat adı ile biliniyor.
Diş lekeleri nasıl temizlenir sorusunun yanıtları arasında yer alan sirke ve karbonattan söz ettiğimizde, bu malzemelerin nasıl kullanılacağını da belirtmemiz gerekmektedir. Örneğin sirkeyi, ağzınıza almalı, ve ağzınızı çalkalamalı, fakat kesinlikle yutmamalısınız. Karbonatı ise, ıslak fırçaya, fırça yardımı ile alabileceğiniz miktarda almalısınız.
Diş lekelerine doğal çözüm olarak önerilen sirke, ve karbonat formülünü her gün değil, haftada en fazla üç sefer; ve doktor kontrolünde kullanmalısınız. Aksi halde dişlerinize zarar da verebilmeniz mümkün.

Eski Yorumlar
  1. Anonim
    • jsjdkdj

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.