Ağız Kokusu Ve Ağız Kokusu İçin Bitkisel Gargara Önerileri

Bu yazımızda sizlere, ağız kokusunun bitkisel çözümleri arasında yer alan, ağız kokusu için bitkisel gargara önerilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Çağın önemli problemleri arasında yer alan, ve toplumu önemli şekilde etkileyen ağız kokusu probleminin aşılması adına başvurulan ağız kokusunun bitkisel çözümleri arasındaki, ağız kokusu için bitkisel gargara önerilerini mutlaka denemenizi öneriyor, ve hemen gerekli bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlıyoruz:

Ağız kokusunun giderilmesi adına yapılabilecek olan, ağız kokusu için bitkisel gargarada kullanılması önerilen malzemeler şu şekildedir:
Bir bardak su
Bir çorba kaşığı taze nane
Bir çorba kaşığı taze lavanta
Ağız kokusu için bitkisel gargara, bu malzemelerle şu şekilde hazırlanmaktadır: İlk olarak nane, ve lavantanın bir cam kavanoz içerisine konulması gerekmektedir. Ardından da, kaynamış olan suyun, kavanoz içerisinde bulunan bitkiler üzerine dökülmesi önerilmektedir. Bunun üzerine yapılması gereken işlem, kavanozun kapağının kapatılması, ve yarım saat bu şekilde bekletilmesi gerektiğidir. Bunun sonrasında kavanozun içerisindeki karışımın süzülmesi gerekmektedir. Bu işlemin sonrasında gargara yapmanız, ağız kokusunun bitkisel çözümleri arasında yer almaktadır.
Ağız kokusu için farklı bir uygulamanın da şu şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir:
Ağız kokusu için bitkisel gargara yapımında kullanılacak malzemeler:
Bir bardak beyaz şarap
Yarım bardak kıvırcık nane
Yarım bardak bahçe nanesi
Ağız kokusunun bitkisel çözümleri için kullanılacak olan ağız kokusu için bitkisel gargara, bu malzemelerle şu şekilde hazırlanmaktadır: İlk önce bitkiler bir cam kavanoz içerisine konulur, üzerine ise şarap dökülerek kavanozun kapağı kapatılır. Bu karışımın kapağı hiç açılmamak sureti ile iki hafta boyunca sık sık çalkalanır. Sonrasında da süzülen ağız kokusu için bitkisel gargaranın, koyu renk bir şişe içerisine konulması gerekmektedir. Ağız kokusu için, hazırlanan bu gargaranın kullanılacağı sırada, bir bardak suyun içerisine, şişe içerisinden sadece bir çorba kaşığı ilave edilir, sonrasında da ağız kokusu için bitkisel gargara uygulanır. Sonrasında ise ağızın duru su ile durulanması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası