Ağız Kokusu Nasıl Giderilir? Ağız Kokusu İçin Bitkisel Gargara Önerisi

Bu yazımızda sizlere, ağız kokusu probleminden kurtulabilmeniz adına, ağız kokusu nasıl giderilir, ve ağız kokusu nasıl yok edilir sorusunun yanıtları arasında yer alan bir ağız kokusu için bitkisel gargara önerisinde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer ki siz de, ağız kokusu nasıl giderilir, ya da ağız kokusu nasıl yok edilir diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, ağız kokusu için bitkisel gargara önerisinin hakkındaki bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Ağız kokusu nasıl giderilir, ya da ağız kokusu nasıl yok edilir diyenler, ağız kokusu için bitkisel gargara formülünün uygulanması adına şu malzemelere gereksinim duymaktadırlar:
Bir bardak votka
Bir çay kaşığı hindistan cevizi kabuğu unu
Bir çay kaşığı anason tohumu
Bir çorba kaşığı karanfil
Bir çorba kaşığı tarçın
Ağız kokusu nasıl giderilir, ya da ağız kokusu nasıl yok edilir diyenlerin, ağız kokusu için bitkisel gargara hazırlarken bu malzemeleri şu şekilde hazırlamaları gerekmektedir: İlk önce, tüm malzemelerin cam bir kavanoz içerisine konularak kapağının kapatılması gerekmektedir. Kapak kesinlikle açılmamak sureti ile, tüm malzemelerin her gün kavanoz içerisinde çalkalanması gerekmektedir. Bunun sonrasında ise, iki hafta tamamlanınca süzülen malzemelerin koyu renk bir şişe içerisine alınması gerekmektedir.
Ağız kokusu için bitkisel gargaranın kullanılması sırasında, ağız kokusu nasıl giderilir diyenlerin bir bardak su içerisine, bir çorba kaşığı hazırlamış oldukları karışımdan ilave etmeleri, ardından da gargara olarak kullanmaları gerekmektedir. Daha sonra ise, ağız içinin duru su ile çalkalanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası