Bit Tedavisi Nasıl Olur? Bit Tedavisi Nasıl Yapılır?

Sizlere daha önceki yazılarımız içerisinde de bit tedavisinden söz etmiş, bit tedavisi nasıl olur, ve bit tedavisi nasıl yapılır sorularının yanıtlarından söz etmeye çalışmıştık. Bu yazımızda da yine bit tedavisi ile ilgili bir bilgi vererek, bit tedavisi nasıl olur; ve bit tedavisi nasıl yapılır sorusunun yanıtlarına ulaşmanızı sağlamaya çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde, bit tedavisi ile ilgili sahip olmanız gereken bilgileri aktarmaya hemen başlayalım:

Bit tedavisi nasıl olur? Bit tedavisi nasıl yapılır? Bit tedavisi için bir bardak almalı, ve içerisine yarısı kadar su doldurmalısınız. Daha sonra, bardağın boş kalan kısmını ise zeytinyağı ile doldurmanız gerekmektedir. Bit tedavisi için hazırlamış olduğunuz bu karışımı saçınıza iyice yedirmeli, ve sonrasında da başınızı bir bone ile sararak bu şekilde beklemelisiniz. Belirtilen yarım saatin dolmasının sonrasında, bit tedavisi nasıl yapılır sorusunun yanıtı için başınızdaki boneyi çıkartmalı, ve dişleri çok sık olan bir tarak ile, yağlı olan saçınızı taramalısınız.
Bit tedavisinde, saçınızı taramanızın sonrasında yapmanız gereken işlem, yağlı olan saçınızı yıkamaktır. Saçınızı yıkamanız sırasında bit ilacı bularak saçınıza bu sefer de onu iyice yedirmeniz; ve yine bir bone ile sararak yarım saat daha bekletmeniz gerekmektedir. Bekleyeceğiniz yarım saatin sonunda, bit ilacının bulunduğu saçınızı yine aynı tarak ile taramanız gerekmektedir. Daha sonra, bit tedavisi için uyguladığınız bit ilacının olduğu saçınızı da yine yıkamanız gerekmektedir.
Bit tedavisi nasıl olur sorusunun yanıtı olarak belirttiğimiz tüm aşamaları uygulamanızın sonrasında, saçınızı yıkamakta olduğunuz son suyun içerisine sirke ilave etmeli, ve bit tedavisi için sirkeyi saçınızda bırakmalısınız. İki ya da üç günlük uygulamalarla, bit tedavisi nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak vermiş olduğumuz bu uygulamayı tekrarlamanız sayesinde, bit tedavisinden istediğiniz sonucu elde etmeniz olanaklı olacaktır.

Latest Comments
  1. sema

    zeytinyagı sürmek işe yarıyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası