Boy Uzatma Kürü İbrahim Saraçoğlu’ndan Geliyor

Pek çok kişi, boyunun kısalığından şikayetçidir; ancak yaşları 22’nin üzerindedir; ve bu nedenle de boy uzatma ile ilgili herhangi bir yaklaşımda bulunmaları söz konusu değildir. Bu yazımızda sizler için, herşey çok geç demeden önce, çocuklarınıza uygulayabileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz. Boy uzatma kürü İbrahim Saraçoğlu tarafından sizlere verilmektedir. Ve profesör İbrahim Saraçoğlu eklemektedir: ”boy, her yaşta farklı seviyelerde uzar. Hangi yaşta ise bir kişi, o yaşın uzama seviyesine göre uzayacaktır boyu. Boy uzatma kürünü uyguladığınızda, kürden, 6ay ile 2 sene arasında faydalanmanız gerekmektedir.” Ve İbrahimsaracoglu, hangi yaş aralığında, boyun ne kadar uzayabileceğini de şu şekilde belirtmektedir: ”12 ile 14 yaş arası çocukların, kürümüz ile, boylarını 7 – 9 santim arasında uzatabilmeleri mümkündür. 14 ya da 15 yaşında bir çocuğunuz var ise, onun boyu 6 – 7 santim uzayacaktır. 16 – 17 yaş aralığında bir çocuğun boyu 5 – 6 santim civarında uzarken, boy uzatma kürü ile 18 – 19 yaşlarında olan bir gencin boyu 4 – 5 santim uzamaktadır. 20 – 21 yaşları arasındaki bir gencin boyu 3 – 4 santim uzayabilirken, boy uzatma kürü İbrahim Saraçoğlu tavsiyelerine uyan 21 – 22 yaşındaki bir gencin boyu en fazla 2 santim uzamaktadır…”

<

Boy uzatma kürü İbrahim Saraçoğlu tavsiyelerine uyarak boyunu uzatmayı kendisine hedef edinmiş olan kişilerin, boy uzatma kürü sırasında, haftada en az üç sefer, palamut, uskumru, kefal ya da torik balıklarından bir porsiyon, sırtındaki siyah etiyle birlikte, birlikte, buğulama ya da ızgara yaparak tüketmek gerekmektedir. Bir porsiyon balık, ortalama 200 gram civarındadır. Bununla birlikte, haftada bir sefer demlenecek olan, tavsiye edilen bitki çayını içmek gerekmektedir. Hiç bir yan etkisi olmayan bu bitki çayı, boy uzatma küründe faydalı olduğu gibi, sağlıklı yaşam adına da kullanılması tavsiye edilen bitkilerle donatılmış durumdadır. Bitki çayını, haftada bir sefer olmak üzere 6 ay tüketmek gerekmektedir, 6 aydan sonra 1 ay ara verilir; ve sonrasında bitki çayı yeniden tüketilmeye başlanır. Boy uzatma kürü 2 yıl kadar devam etmektedir.
İbrahimsaracoglu’nun boy uzatma kürü İbrahim Saraçoğlu çayından temin etmek için İbrahim Saraçoğlu’na ulaşabileceğiniz telefon numarasını bilmeniz gerekmektedir. Profesör İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam adına; ve boy uzatma küründe son nokta olan bu uygulama ile, erken farkedildiği takdirde, boyun 9 santime kadar uzatılabileceğini belirtmektedir. Profesör İbrahim Saraçoğlu, boy uzatma kürü İbrahim Saraçoğlu ile, 12 yaşından 22 yaşına kadar, boy uzatma işleminin gerçekleştirilebileceğini belirtmektedir.

Latest Comments
  1. selin

    çk sağolun kullanıcam bu kürü ben 15 yaşındayım .allah razı olsun

  2. Aya

    Kullanip faydasini goren oldu mu??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası