Ponza Taşı Ve Ponza Taşı Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, ponza taşı ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ponza taşı nasıl kullanılır sorusunun yanıtları arasında yer alan ponza taşı kullanımı ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz. O halde hiç zaman kaybetmeden ponza taşı kullanımı ile ilgili bilgilerimizi aktarmaya, ve ponza taşı nasıl kullanılır sorusunun yanıtlarını vermeye çalışalım:

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki ponza taşı herhangi bir yerden kolaylıkla bulunarak satın alınabilmektedir. Ponza taşı kullanımının ise, ayakların yumuşatılmasından sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir ki ayakların yumuşaması için en iyi yöntem bir süre suyun içerisinde kalmalarıdır, suyun ise ılık olması, soğuk olmasından daha fazla tercih sebebidir. Bu nedenle, ponza taşının banyo sırasında kullanılması önerilmektedir.
Ponza taşı nasıl kullanılır sorusunun yanıtları arasında bitkisel uygulamalardan yararlanılması da önerilmektedir. Dilerseniz ponza taşı kullanımı ile ilgili bilgilere birlikte bakalım.
Ponza taşı kullanımı için gerekli olan malzemeler: Su, sabun, ve elbette ponza taşıdır. Ponza taşı nasıl kullanılır sorusunun yanıtına gelince: Öncelikli olarak ayakların bir kaç dakika boyunca, ılık su, ya da bitkisel bir karışım içerisinde kalarak yumuşatılması gerekmektedir. Daha sonra ise, yıkanarak temizlenmesi gereken ayakların her yerinin, ponza taşı ile, dairesel hareketler yapılarak ovulması gerekmektedir. Sonrasında sabunlanıp, ılık su ile durulanması gereken ayakların kurulanması sırasında sert hareketler yapılmamasına da dikkat edilmesi gerektiğini unutmamalısınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası