Ayakları Yumuşatmak İçin Ne Yapmalı? Ayak Bakımı Önerisi

Ayakları Yumuşatmak İçin Ne Yapmalı? Ayak Bakımı Önerisi

Bu yazımızda sizlere, ayak bakımında oldukça işinize yarayacak bir öneriden söz edeceğiz. Ayak bakımını hepimiz en çok, ayakları yumuşatmak için gerçekleştiririz. Ayakları yumuşatmak için ne yapmalı sorusunun yanıtı da, ayakları yumuşatmak için uygulanabilecek olan formül ile gerçekleştirilmektedir. O halde, ayakları yumuşatmak için ne yapmalı diye soralım, ve sonrasında da ayakları yumuşatmak için uygulanacak olan formülü sizlere aktaralım:

Bir leğen ılık suyun içerisine, bir çorba kaşığı elma sirkesini, ve bir çocba kaşığı tuzu karıştırarak, ayaklarınızı bu karışımın içerisinde ortalama yirmi dakika bekletin. Belirtilen sürenin dolmasından sonra ise ayaklarınızı kurulayarak, başka bir kabın içerisinde, bir tatlı kaşığı karbonat, bir tatlı kaşığı acı badem kremi, yarım limonun suyu, ve bir çorba kaşığı vazelin yağını karıştırın. Elde etmiş olduğunuz bu karışımı bir tülbent üzerine yayarak tülbenti ayaklarınıza bağlayın; sonrasında ise ayaklarınızı bir poşet ile sararak yarım saat bu şekilde bekleyin.
Ayakları yumuşatmak için ne yapmalı diyenlerin bu formülü haftanın iki günü uygulamaları önerilmektedir. Ayakları yumuşatmak için uygulanan bu yöntem sayesinde, ayak bakımını rahatlıkla gerçekleştirdiğinizi göreceksiniz, ayaklarınız istediğiniz yumuşaklıkta olacaktır.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.