1 Ayda Kaç Kilo Verilmeli? 1 Ayda Kaç Kilo Vermek Normal?

Bu yazımızda sizlere, 1 ayda kaç kilo vermek normal, 1 ayda kaç kilo verilebilir, ve 1 ayda kaç kilo verilmeli şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de 1 ayda kaç kilo vermek normal, ya da 1 ayda kaç kilo verilebilir, veya 1 ayda kaç kilo verilmeli diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sorularınızın yanıtlarını sizlerle paylaşmaya başlayalım:


1 ayda kaç kilo vermek normal, ya da 1 ayda kaç kilo verilebilir sorusunun yanıtlarına bakmadan önce şunu belirtmeliyiz ki: bir kişinin metabolizma hızı bir diğer kişiden daha farklıdır. Kalıtım ile gelen özellikler, ve bunun yanında yaşam tarzı farklılığı da ortaya çıkınca, 1 ayda kaç kilo vermeli sorusunun yanıtları farklılık gösterir. Çünkü, kişiye uygun olmayan şekildeki düşük kalorili zayıflama diyetleri uygulandığında, ya da kişi çok yoğun tempolu bir egzersiz uygulamasına başladığında, kişi gerçekten de hızlı kilo verebilir, fakat bunun sonucunda kalp ritmi bozulabilir, ve buna bağlı olarak ölümlerin dahi yaşanabileceğini belirtmemiz gerekmektedir.
Diyelim ki ölüm riskiniz yok, ve sağlığınıza çok güveniyorsunuz. Ancak, eğer saçlarınız dökülmeye başladıysa, tırnaklarınız kırılıyor; ve kendinizi halsiz hissediyorsanız, kalbiniz hızlı çarpıyor; zaman zaman bayılma nöbetleri geçiriyorsanız, unutmayın ki tüm bunlar, hızlı zayıflamaktan, ve size uygun diyet, ya da egzersiz programlarını uygulamamanızdan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, mutlaka kendinize uygun programlardan yarar sağlamalısınız.
Ayrıca, diyelim ki tüm bu problemlerin hiç birisi ile karşılaşmadınız; ve sağlıklı bir şekilde hızlıca zayıfladınız. Ancak sonrasında, sürekli devam ettiremeyeceğiniz diyetlerden vazgeçtiğiniz anda, o verdiğiniz hızlı kiloları geri alacağınızı unutmamanız gerekmektedir. Bu nedenle, 1 ayda kaç kilo vermek normal, 1 ayda kaç kilo verilmeli, 1 ayda kaç kilo verilebilir… şeklindeki soruların yanıtları büyük önem taşımaktadır. Ve normal olan, 1 ay içerisinde en çok 5, ya da 6 kilo vermektir. Fazlasının sizin için zarar olacağını kesinlikle unutmamanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası