Ünlüler Nasıl Cilt Bakımı Yapıyor?

Ekranlarda gördüğümüz pek çok ünlünün fiziği, saçları; ve cildi bize çok güzel görünür. Çok da cazip gelir. Örnek vermek gerekirse: Seda Sayan hangi cilt bakım ürününü kullanıyorsa, kadınlar da onu kullanmak ister; çünkü Seda Sayan’ın cildi çok hoşlarına gitmektedir. Örnekler çoğaltılabilir. Oysa ki, hiç bir ünlü yoktur ki, biz de onun gibi olamayalım… Ekran karşısında olan hiç kimsenin, aslında bizden farklı cilt bakımı; ya da saç bakımı uygulaması bulunmamaktadır. Bu nedenle, bizler de onlar kadare güzel, onlar kadar bakımlı olabiliriz. Belki de tek fark, onların, aynı cilt bakımı; ya da saç bakımını, bizlerden biraz daha fazla uygulatmalarıdır. Sizin için araştırdık, hangi ünlü, hangi cilt bakımı yöntemlerini; ve hangi saç bakımı yöntemlerini kullanıyor…

<

Ayça Bingöl, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Cemile’si. Ayça Bingöl, Cilt bakımında, meyve asitlerinden oluşturulmuş olan kimyasal peelingleri kullanıyor. Ayça Bingöl, kuruyan; nemini kaybeden cildinin sağlığını tekrar bulması için, kimyasal; fakat içeriğinde meyve asitleri bulunan peelinglerle cilt bakımı yapıyor. Ayça Bingöl, saç bakımında ise mezoterapi yönteminden faydalanıyor. Mezoterapi yönteminde, saçın ihtiyacı olan vitamin ve mineraller ile, saçın dipşerinde gerçekleşmesi gereken kan dolaşımını arttırıcı maddeleri, saç diplerine enjekte ettirme durumu söz konusu. Ayça Bingöl, cilt bakımı ve saç bakımında, belirtilen etkenlerin yanında, zeytinyağlı sabunları; ve nemlendirici ürünleri tercih ediyor.
Pelin Karahan, yaz tatili sırasında, cildinin beyaz da olması sebebiyle, güneşten dolayı kuruduğunu belirtiyor; ve bu kuruluğun çözümlenmesinin sonunda cilt bakımında lazer ile tedavi yöntemini kullanacağını belirtiyor. Pelin Karahan, cilt damarlarının genişlemesinin, lazer yöntemi ile çözümlendiğini de sözlerine ekliyor; ve kuru bir cilt yapısına sahip olması sebebiyle, cilt nemlendiricisi olarak bebe yağlarından faydalandığını da bizlerle paylaşıyor.
Ömür Gedik, Cildinin açık renkte olduğunu; bundan dolayı da yapması gereken cilt bakımına özel bir zaman ayırması gerektiğini belirtiyor. Ömür Gedik, cildini nemlendirmek için nem maskesi uygulamaları yaptırıyor; ve bunun yanısıra da, organik nemlendiriciler kullanmayı ihmal etmiyor.
Özlem Conker, özel bir klinikte, profesyonel cilt bakımı uygulaması yaptırıyor. Özlem Conker, genellikle profesyonel peeling uygulatıyor. Bunun yanısıra, Özlem Conker, cildinin doğal ve duru bir güzelliğe sahip olabilmesi için, her gece yatmadan önce, cildine bol miktarda nemlendirici uyguladığından söz ediyor.
Nilgün Belgün, cilt bakımını nasıl yaptığını özellikle merak ettiğimiz isimlerden. Nilgün Belgün, her zaman, olduğundan daha genç görünmeyi başarabilen bir isim. Bu nedenle ne yaptığını; cildini nasıl koruduğunu merak edip sorduğumuzda, nemlendirici ürünlerden bolca faydalandığını belirtiyor. Nilgün Belgün ayrıca, cilt bakımında, antiaging etki gösteren cilt bakımı ürünlerinden; ve ciltteki lekeleri ortadan kaldıran cilt bakımı ürünlerinden faydalandığını da bizlerle paylaşıyor…
Tülin Şahin, cilt bakımına her zaman önem veren isimlerden bir tanesi. Tülin Şahin, cildi için mevsimsel cilt bakımından faydalandığını belirtiyor. Cildi çok kuruduğu zamanlarda, yağ bazlı krem kullanımını tercih eden Tülin Şahin, cildi karma hale geldiğinde su bazlı kremlerden destek aldığını söylüyor. Tülin Şahin, duşa girmeden önce, cildindeki kan dolaşımını arttırmak için, sert bir kıl fırçası buluyor; ve bu kıl fırçası ile vücudunu, ayaklarından başlayarak, yukarıya doğru dairesel hareketlerle fırçaladığını da ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası