Suna Dumankaya’nın Sivilce İçin Bitkisel Çözüm Önerisi

Suna Dumankaya’nın Sivilce İçin Bitkisel Çözüm Önerisi

Sivilceli ciltler, pek çok gencin problemidir. Ergenlik sivilceleri ile birlikte strese bağlı sivilceler de gençlerin canını sıktığı kadar, aslında hemen hemen herkesin sorunudur sivilceli cilt ve akneli ciltler. Sivilceler için bitkisel çözüm önerileri pek çok uzmandan bizlere ulaştırılmaktadır. Ancak sivilceler için bitkisel çözüm önerilerini bizlere ulaştıran isimler arasında en yetkililerinden bir tanesidir Suna Dumankaya.

<

Suna Dumankaya, sivilce için bitkisel çözüm önerilerini bizlere sunarken, aslında, sivilce için bitkisel çözüm önerilerinin uygulanmasının da hiç zor olmayacağını belirtmektedir. Sivilce için bitkisel çözüm önerileri dahilinde verilen malzemelerin temin edilmesi için çok iyi bir maddi duruma sahip olmanız gerekmemekle birlikte, bunun yanında, sivilce için bitkisel önerilerin uygulanması da sizin çok fazla zamanınızı almayacaktır.
Suna Dumankaya‘nın, sivilce için bitkisel çözüm önerilerinden bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Suna Dumankaya, Sivilce için bitkisel çözüm, malzemeleri: bir çay kaşığı oksijenli su, bir kapsül antibiyotik tozu, bir çay kaşığı kaliteli yulaf unu…
Suna Dumankaya’nın önermiş olduğu sivilceler için bitkisel çözüm formülünün malzemeleri bu kadar az iken, bir de sivilce için bitkisel çözümün uygulanışına bakalım:
Suna Dumankaya, Sivilce için bitkisel çözüm, hazırlanışı ve uygulanışı: Sivilce için bitkisel çözüm adı altında Suna Dumankaya’nın vermiş olduğu tüm malzemeleri bir kasenin içerisine aktararak karıştırın. Daha sonra ise bu karışımı yüzünüze uygulayın. Yüzünüzde yirmi dakika beklettiğiniz karışımı daha sonra yüzünüzü yıkayarak temizleyin.
Suna Dumankaya’nın belirtmiş olduğu sivilce için bitkisel çözüm önerisini beş gün üst üste uyguladığınızda, yüzünüzdeki tüm sivilcelerin kuruduğunu ve yok olduğunu göreceksiniz…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.