Suna Dumankaya’dan Sivilce Tedavisi İçin Sivilce Maskesi

Sivilcelerle baş etmek durumunda olan kişiler genellikle, ciltlerindeki kötü görünüm nedeniyle psikolojik sorunlar yaşamaktadırlar. Sivilceleri nedeniyle fondoten kullanan bir takım kişilerse, ciltlerine zarar verdiklerinin farkında bile değillerdir. Oysa ki sivilce tedavisi, Suna Dumankaya ile, tahmin edebileceğinizden çok daha kolaydır. Sivilce tedavisinde bitkisel çözüm yöntemlerinden faydalanarak sivilce tedavisini etkin bir hale getirmeniz muhtemel.

<

Suna Dumankaya, cilt tiplerine göre sivilce tedavisi önerilerinde bulunarak, sivilceleri, cilt tiplerine uygun bir şekilde yok etmeyi amaçlamaktadır. Suna Dumankaya’nın sivilce tedavisinde normal ciltler için uygulanmasını istediği sivilce maskesini sizlerle paylaşacağımız bu yazımızda, umarız, sivilce tedavisi alanında önemli bir yol katetmenize yardımcı olabiliriz:
Suna Dumankaya‘nın önermiş olduğu sivilce maskesinin malzemeleri şu şekilde belirtilmiştir: üç damla limon suyu, bir yemek kaşığı kil, yarım domates, yarım çay kaşığı susam yağı.
Suna Dumankaya’nın sivilce tedavisi için önermiş olduğu sivilce maskesinin malzemelerinden sonra, sivilce maskesinin uygulanışını da Suna Dumankaya’dan öğrenelim: Sivilce maskesi için yukarıda verilen sivilce tedavisi için sivilce maskesinin malzemeleri birbirine karıştırılır; ve sivilce maskesinin haftada bir gün cilde uygulanması gerekir. Sivilce tedavisi için Suna Dumankaya’nın önermiş olduğu sivilce maskesinin cilde uygulanmasından 15 – 20 dakika sonra cildin yıkanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası