Suna Dumankaya’dan Evde Sivilce Tedavisi Ve Evde Sivilce Maskesi Önerileri

Özellikle ergenlik dönemindeki gençler olmak üzere, pek çok kişinin başlıca şikayetleri arasında sivilcelerden söz edilmektedir. Suna Dumankaya ise, sivilcelere karşı, evde sivilce tedavisi, evde sivilce maskesi; ve sivilce için bitkisel çözüm önerilerini bizlerle paylaşmakta. Suna Dumankaya‘nın evde sivilce tedavisi ve evde sivilce maskesi önerilerinden bir tanesine bakacak olursak: üzüm sirkesi, maden suyu ve sap tozu karışımının, sivilce için bitkisel çözüm önerileri arasında sayılabileceğini görürüz.

<

Bir kullanıcı, Suna Dumankaya’ya soruyor: ”Ben kendimi bildim bileli sivilce problemi ile baş etmeye çalışmaktayım. Sivilce tedavisi için gitmediğim doktor; ve sivilce tedavisi için kullanmadığım ilaç kalmadı. Ancak sivilce tedavisinde, belirtilen yöntemlerin hiç birisinden istediğim sonucu alamıyorum. Ve ben sivilcelerimle sonsuza kadar vedalaşmak istiyorum… Bu konuda bana önerebileceğiniz bir evde sivilce tedavisi formülü; ya da evde sivilce maskesi uygulaması yok mu? Sivilce için bitkisel çözüm önerileriniz nelerdir?”
Suna Dumankaya’nın bu soruya verdiği cevap ise, sivilce için bitkisel çözüm önerileri arasında yer almaktadır. Evde sivilce tedavisi için Suna Dumankaya’nın önerdiği formül şudur: bir tatlı kaşığı kırmızı üzüm sirkesi, bir tatlı kaşığı sap tozu; ve bir tatlı kaşığı maden suyu birbirleri ile karıştırılır. Elde edilen karışım bir pamuk yardımı ile, sivilcelerin üzerinde iyice yayılır. Daha sonra da, yarım patatesin suyu alınarak, bu patates suyu da sivilcelerin üzerine sürülür. Belirtilen yöntem ile elde edilen evde sivilce maskesinin sabaha kadar o şekilde bekletilmesi; ve her gün uygulanması gerekir.
Suna Dumankaya’nın önermiş olduğu evde sivilce maskesi uygulaması ile, evde sivilce tedavisini kendiniz yapabilir; ve etkin sonuç alabilirsiniz. Bol sağlıklı sivilcesiz günler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası