Sivilce Ve Sivilce Lekeleri İçin Suna Dumankaya’dan Evde Sivilce Maskesi

Cilt güzelliğinizi korumak için, sizin de bir takım uygulamalar yapmanız gerekmektedir. Pek çok kişi cilt yapısının güzel olduğunu söylemektedir; ancak, cilt her ne kadar güzel olsa da, cilt bakımı yapmak gerekmektedir. Bu nedenle de ciltteki istenmeyen bir takım etkilerden kurtulmak gereklidir. Cildinizde sivilce problemi yaşayabilirsiniz; sivilce lekeleriniz olabilir. Ancak hemen telaş yapmayın; tüm bu sorunlarınız var diye siz hep sivilceli kalacak değilsiniz. Suna Dumankaya sivilce lekeleri için evde sivilce tedavisi uygulamalarını bizlerle paylaşarak, hem sivilcelerimizden; hem de sivilce lekelerimizden kurtulmamızı sağlıyor. Nasıl mı?

<

Suna Dumankaya‘nın, sivilce için bitkisel çözüm önerileri arasında yer alan ve sivilceleri geçirerek, sivilce izlerini yok eden evde sivilce tedavisi uygulamasını sizlerle hemen paylaşalım: İki adet bıldırcın yumurtası, Küçük boy bir tane salatalık, bir tutam taze maydanoz, ve bir tutam da gül yaprağından oluşan Suna Dumankaya’nın sivilce için bitkisel çözüm önerileri arasında yer alan evde sivilce tedavisi uygulamasının hazırlanışı şu şekildedir: gül yaprağı, salatalık ve maydanoz robottan geçirilir, Sonrasında ise, bu karışımın içerisine bıldırcın yumurtası eklenir; ve karıştırılır. Hazırlanan evde sivilce maskesi, sivilcelerin; ve sivilce lekelerinin üzerlerine, masaj yardımı ile uygulanır.
Suna Dumankaya‘nın, sivilceler ve sivilce lekeleri için önermiş olduğu evde sivilce maskesi ile gerçekleştirilen evde sivilce tedavisi uygulamasında gerçekleştirilen maske, 20dakika sivilcelerin üzerinde bekletildikten sonra, sivilce ve sivilce lekelerinin olduğu cilt ılık su ile temizlenir. Suna Dumankaya’nın belirtmiş olduğu evde sivilce maskesi uygulamasının haftada bir sefer gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası