Sivilce Nedenleri Arasında Yer Alan Yağlı Cilt İçin Limon Maskesi

Bilindiği gibi, sivilce nedenleri arasında, yağlı bir cilde sahip olmak da yer almaktadır. Sizin de cildiniz yağlı ise, ve gözeneklerinizin tıkalı olduğunu düşünüyorsanız; aynı zamanda gözenekler geniş olmakla birlikte parlıyorsa, hem sivilce nedenleri arasında sayılabilecek pek çok özelliğe sahipsiniz demektir; hem de estetik açıdan istediğiniz görüntüye sahip olmayabilirsiniz. Bu nedenle, evde sivilce maskesi uygulamaları ile, doğal maske gereksinimi hissedebilirsiniz. İşte bu durumda, öncelikle neyden faydalanmanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Limon, evde sivilce maskesi uygulayacak olanlar için oldukça yararlı bir malzeme olacaktır.

<

Sabahları aynanın karşısına geçip, cildinize dikkatle baktığınızda, büyük ihtimalle yeni bir sivilce oluşumu görürsünüz; ve bu sizi çileden çıkartabilir. Unutmayın, yağlı ciltler, sivilce nedenleri arasında sayılmaktadır. O halde, bu sorundan kurtulmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, cildiniz sadece yağlı cilt olmaktan çıkacak; aynı zamanda bir de sivilceli cilt olacaktır.
Yağlı cilt için evde sivilce maskesi uygulayacaksanız eğer, şunu yapmalısınız: iki tane limonun kabuğunu soymalı; ve kabukları iki çorba kaşığı suyun içerisinde üç dakika bekletmelisiniz. Daha sonra ise bu kabukları robottan geçirerek püre haline getirin. Ve cildinize, evde sivilce maskesi uygulamaları arasında, canlandırıcı cilt maskesi olarak uygulayın.
Evde sivilce maskesi olarak limon maskesinden faydalanacaksanız, öncelikle cildinizi temizleme sütü ile temizleyin; ve sonrasında da bir pamuk yardımı ile, püre haline getirdiğiniz limon kabuğunu yüzünüze sürün. Bir süre yüzünüzde bekleteceğiniz limon maskesini sonrasında ılık su ile yüzünüzden temizleyin. Ve daha sonra da günlük olarak kullandığınız nemlendiricinizi cildinize uygulayın. Bu uygulama ile yağlı cilt sorununu sivilce nedenleri arasından diskalifiye etmiş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası