Yağlı Saçlar İçin Şampuan Ve Yağlı Saçlar İçin Bitkisel Çözüm

yağlı saçlar için bitkisel çözümBu yazımızda sizlere, ilk olarak, yağlı saçlar için şampuan önerisinden söz edeceğiz. Daha sonra ise, yağlı saçlar için bitkisel çözüm önerisi vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de yağlı saçlardan şikayetçi iseniz, ve yağlı saçlar için şampuan önerisi, ya da yağlı saçlar için bitkisel çözüm uygulamalarından bir tanesini gerçekleştirmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, ilk önce yağlı saçlar için şampuan önerisini verelim, sonrasında da yağlı saçlar için bitkisel çözümü öğrenelim:

Yağlı saçlar için şampuan önerisini sadece dört adet yumurta ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken, yumurtaları kırıp çok iyi bir şekilde çırpmak, ve ardından da saçlarınıza güzelce yedirmektir. Yağlı saçlar için şampuan önerisini belirttiğimiz şekilde gerçekleştirmenizin sonrasında saçlarınızı gül suyu ile durulamanız gerektiğini de bilmelisiniz.
Yağlı saçlar için bitkisel çözüm uygulamasını gerçekleştirirken de, biraz asitli bir karışımı saçlarınıza uygulamanız, ve saçınızdaki kiri bu şekilde akıtmanız gerekmektedir. Bu anlamda gerekli malzemeler şu şekildedir:
İki bardak taze su teresi
Bir çay kaşığı elma suyu sirkesi
150 gram su
Yağlı saçlara sahip olan kişiler, yağlı saçlar için bitkisel çözüm uygulamasında bu malzemeleri temin etmelerinin sonrasında şu şekilde kullanmalıdırlar: İlk olarak su teresi yıkanmalıdır. Sonrasında, su, ve elma suyu sirkesi bir yerde karıştırılarak ısıtılmalıdır. Bunun sonrasında, su teresinin blendır ile güzelce çekilmesi ardından da çekilmiş olan su teresinin içerisine su; ve elma suyu sirkesi karışımının konulması gerekmektedir. Bunun sonrasında, tam iki dakika boyunca, hiç ara vermeden malzemelerin hızlı bir şekilde karıştırılması gerekmektedir. İki dakikanın tamamlanmasının sonrasında süzülen malzemelerin kalan sıvısının alınması, ve yağlı saçlar üzerinde kullanılması gerekecektir. Yağlı saçlar için kullanılacak olan bu uygulamanın, saçların yıkanmasının; ve durulamasının tamamlanmasından sonra kullanılması gerekmektedir. Saçlarınıza bu karışımı sıcak iken dökmeli, ve on dakika saçınızda bekletmeli, sonrasında da soğuk su ile durulamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası