Vintage Saç Modelleri Nelerdir?

Vintage Saç Modelleri Nelerdir?

Bizler hep eskiye duyduğumuz özlem ile yaşarken, zaman zaman eskinin giyim tarzını ya da saç modellerini kendimiz için moda haline getirebiliyoruz. Bu noktada sizlere vintage saç modellerinden söz etmek istedik. Vintage saç modelleri nelerdir ve vintage saç modelleri nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını ilerleyen bölümlerde bulabileceksiniz. Gelin başları ya da kesimlerin dahi vintage tarzı yapılabildiğini düşününce, günlük hayattaki vintage saç modellerinin kullanımı da gayet mümkün. Siz yeter ki kendiniz için en uygun olanı seçin.

Vintage Saç Modelleri Nelerdir?

■ Kahküllü Bob Kesim: Kahküllü bob kesim, son zamanlarda oldukça gündemde olan vintage saç modellerinden bir tanesi ve özellikle salaş giyinmeyi de seviyorsanız, bu model size bağımsız ve özgür kadın havasını katacaktır.

■ Hollywood Dalgaları: Hollywood dalgalı saçlarınızı yandan ayırır, dekolte bir elbise giyer ve dudaklarınıza da kırmızı bir ruj sürerseniz, sizden havalısı yok diyebiliriz. Şık, etkileyici ve ağır olmak istiyorsanız, Hoolywood dalgalarını yapıp, sonrasında da sprey ile sabitlemeyi unutmamalısınız ki kalıcılığı bozulmasın.

■ Rulo Topuz: Vintage saç modelleri nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında rulo topuz için, saçlarınızı arkadan ya da yandan ayırarak kıvırıp toplamanız gerekmektedir. Konsept partilerde, özel günlerde ve davetlerde bu modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Vintage saç modelleri arasında yer alan rulo topuz, sizi aynı zamanda modern bir kadın havasına sokacaktır.

■ Yandan At Kuyruğu: Saçlarınıza ilk olarak krepe ile hacimli bir görünüm verip, sonrasında da toplamalısınız. Ancak öncesinde yandan saçlarınızı ayırmayı da ihmal etmemelisiniz. Bu sayede farklı bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Kurdele ile de toplarsanız sevimli olur ve eski Türk filmi oyuncularından biri gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

■ Kabarık Yarım At Kuyruğu: İlk olarak saçınızın üst kısmına krepe yapıp, sonrasında da yarım at kuyruğu şeklinde toplayarak, vintage saç modelleri nelerdir sorusunun yanıtlarından birini daha uygulamış olursunuz. Toplanan saçların uçlarına ve arkada kalan saçlara hafif maşa uygularsanız, daha da zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.