Saç Rengi Nasıl Açılır? Saç Rengini Açmak İçin Ne Kullanılır?

Bu yazımızda sizlere, saç rengi nasıl açılır, saç rengimi nasıl açabilirim, ve saç rengini açmak için ne kullanılır… şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de istediğiniz, daha açık renk saç tonları ise, o halde hiç zaman kaybetmeden, saç rengi nasıl açılır, saç rengimi nasıl açabilirim; ve saç rengini açmak için ne kullanılır… şeklindeki soruların yanıtlarına bakalım:

Saç rengini açmak için ne kullanılır sorusunun yanıtları arasında ilk olarak papatyadan söz etmemiz gerekmektedir. Bunun için, altı bardak kaynamış suyun içerisine yarım bardak papatya konulur, ve sonrasında ortalama yarım saat boyunca demlenmesi sağlanır. Ardından saçlar nemlendirilerek, hazırlanan papatya karışımı saçlara uygulanır. Ortalama kırk dakika bekletilmesinin sonrasında ise saçların yıkanması gerekmektedir. Haftada iki sefer gerçekleştirilmesi gereken bu uygulama, saçları soluk sarı renge sahip olan; ve saç rengimi nasıl açabilirim diyenler için etkili bir yöntemdir.
Saç rengi nasıl açılır diyenler limondan da destek alabilirler. Bunun için, bir bardak limon suyu ile üç bardak su karıştırılır. Sonrasında ise elde edilen bu karışım bir sprey şişesinin içerisine doldurularak saça uygulanır. Ardından güneşin altında bir kaç saat beklenmesi gerekmektedir. Daha sonra ise saç rahatlıkla yıkanabilir.
Saç rengini açmak için ne kullanılır diyenler, bir bardak balın içerisine yarım bardak saç kremi ilave edip karıştırarak, elde ettikleri karışımı saçlarına uygulayabilir; sonrasında da saçlarını bir bone ile sararak on saat bu şekilde beklemesini sağlayabilirler. Ardından yapılması gereken ise saçların yıkanmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası