Bana Ne Renk Saç Yakışır? Saç Rengi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

bana ne renk saç yakışırSaç rengi seçimi nasıl yapılmalı, ya da bana ne renk saç yakışır diyenler arasında yer alıyorsanız, bu yazımızda, saç rengi seçimi nasıl yapılmalı diyenler; ya da bana ne renk saç yakışır diyenler için farklı önerilerde bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz, bana ne renk saç yakışır, saç rengi seçimi nasıl yapılmalı diyenler için gerekli bilgileri, onlara yönelik şekilde vermeye çalışalım:

Esmerim bana ne renk saç yakışır? Esmerim bana ne renk saç yakışır diyenler için ilk olarak, esmerliğin de derecelendirilmesinin yapılması gerektiğini belirtmeliyiz. Açık esmerlerdenseniz bakır saç rengi tonlarını değerlendirebilirsiniz. Koyu esmer iseniz, kızıl, ya da siyah saç rengi tonlarını denemeniz gerektiğini belirtmeliyiz.
Kumralım bana ne renk saç yakışır? Kumralım bana ne renk saç yakışır diyen kişilerin yapmaları gereken ilk tercih, altın sarısı, kestane, ya da kahve tonlarını seçmek olacaktır. Eğer her yıkamada saç renginin akmasından şikayetçi olmayacaksanız patlıcan moru, ya da ateş kızılı saç rengi tonlarını da deneyebileceğinizi belirtmeliyiz.
Beyaz tenliyim bana ne renk saç yakışır? Kızıl, bakır, karamel saç rengi tonlarının size yakışacağını belirtmemiz gerekmektedir. Çok açık saç rengi kullanmayı denerseniz bunun, sizin yüzünüzün solukluğuna solukluk katacağını belirtmemiz gerekir ki bu bilgiyi kesinlikle aklınızdan çıkartmamalısınız.
Keskin yüz hatlarım var bana ne renk saç yakışır? Çikolata kahvesi, ve fındık kabuğu gibi renkler tam size göre. Bunun yanında, siyahı, ya da küllü renkleri kesinlikle denememenizi öneriyoruz.
Pembe tenliyim bana ne renk saç yakışır? Küllü renk tonları ile birlikte kestane tonlarını deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası