2018 Saç Rengi Trendleri

2018 Saç Rengi Trendleri

2018 saç rengi trendlerini sizlerle paylaşacağımız bu yazımız içerisinde, bu yaz kadınların en kendilerine ait olan aksesuarları olarak bilinen saçlarında hangi renkleri göreceğinizi anlayabilecek ve bununla birlikte siz de saçınızı buna göre renklendirebileceksiniz. 2018 saç rengi modası kadınlar için önemli… Özellikle de cıvıl cıvıl yaz aylarında, elbiselerin renkli olduğu kadar saçlar da çok renkli olacak. Peki 2018 saç rengi hangisi? İşte bunun yanıtları:

2018 Saç Rengi Trendleri

■ Rose Gold: Makyajsız dahi güzel görünmenizi sağlayacak olan Rose Gold, hafif pembe gölgeli sarı renk olarak tanımlanabiliyor. Genellikle sarı saç renkleri makyajsız olarak yüzü solgun gösteriyor olsa da Rose Gold için aynı durum söz konusu değil. 2018 saç rengi modası kadınlarda yayılmadan önce Rose Gold’u ünlü oyuncu Emma Roberts’de görmüştük. Bu rengin ışıltılı olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.

■ Gökkuşağı: 2018 saç rengi hangisi sorusunun yanıtları arasında Gökkuşağı rengi de yer alıyor ki gökkuşağı deyince aklımıza rengarenk bir saç geliyor. Yanılmıyorsunuz da. Sosyal medya üzerinde 2018 saç rengi trendleri arasında Gökkuşağı rengi oldukça ilgi topluyor. Her seferinde yeniden yorumlanmasının sebebi ise renk yoğunluklarının saçta farklı olarak serpiştirilmesi. Eflatun ve mor tonları saçlarınızın kenarlarına alıp, saçınızı parça parça boyamalısınız. Tepeleri açık yeşile, uzun saç boylarını da boylu boyunca turkuaza boyayın. İmaj yenileyeceğinizi bu renk cümbüşünü kullanırsanız rahatlıkla söyleyebiliriz.

■ Havalı Kül: Gümüş tonlarında bir saç renginiz olsun istiyorsanız, 2018 saç rengi trendleri arasında havalı külün de yer aldığını ve bu rengin tam size göre olduğunu belirtmeliyiz. Grinin biraz daha koyusu olarak tanımlayabileceğimiz bu renk, 2018 saç rengi hangisi sorusunun yanıtları arasında önemli bir yer edinmektedir. Görünüşte çok hoş durduğunu dipnot olarak belirtelim.

■ Dramatik Bej: Beyaz tenliyseniz, 2018 saç rengi modası kadın kategorisinde dramatik bejin de yer aldığını ve size yakışacağını söyleyebiliriz. Yumuşak açık ton sarının biraz daha farklı versiyonu olan bu rengi denemelisiniz.

■ Sıcak Sarı: Doğal bir sarı tonu olan sıcak sarı, yıkanmadığında dahi ışıltısını koruyan, cırtlak olmayan; ama zengin bir sarı.

■ Bebeksi Işıltı: Sarının tonlarının saça ince ince eklendiği bebeksi ışıltı, narin bir rölfe türü olmakla birlikte, 2015 yılından bu yana vardır. Balyaj ve ombreye yakın bir ton olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.

■ Nude: 2018 saç rengi hangisi sorusunun yanıtları arasında nudeden de söz edebiliriz ki nude, son dönemlerde makyajda oldukça yaygındı. Şimdi ise saça dahil olmuş durumda. Dengeli bir saç rengi olmakla birlikte, içerisinde hem sıcak, hem de soğuk tonları kullanarak yoğun şekilde birbirini dengeleyen renklerden oluşmakta. Her cilt tonuna uyumlu olmakla birlikte cilt güzelliğini ortaya çıkarttığını da hatırlatalım. Özellikle güzelliğine ve yaptığı makyaja güvenenlere göre…

■ Koyu Çikolata: Sadece 2018 saç rengi trendleri arasında değil, her yılın trendi olan bu renk, tahmin ettiğiniz gibi tek ton değil. İçerisinde karamel ışıltılarını da bulunduruyor ve böylece saçınızın canlılığını ortaya çıkartıyor.

■ Kül Kahve: Saçını griye boyamak isteyen ama buna cesareti olmayanlar için kül kahve iyi bir seçim. Pembenin tonlarında soğuk bir cilde sahipseniz deneyebileceğiniz 2018 saç rengi modası kadın kategorisinde yer alan kül kahve, içerisinde mavi ve gri tonlarını da bulundurarak bu hali almış durumda.

■ Keçiboynuzu: İçerisinde bol miktarda sıcak kahve tonunu bulunduran keçiboynuzu rengi, kırmızı tonlarda olmasa da sıcak bir görünüm ile saçlarınıza geliyor. Her cilt rengine uygun olduğunu da belirtelim. Keçiboynuzu rengi 2018 saç rengi trendleri arasında çok tutulacağa benziyor.

■ Sombre: Her ne kadar, pek çok kişi tarafından onbre ile karıştırılsa da, ombreden daha yumuşak geçişler ile saça uygulanmaktadır. Ombrede kendi saç renginizin yedi ton açığına kadar boyanan saçlarınız, sombrede, kendi saç renginizin dört kat açığına boyanıyor.

■ Kahveşin: 2018 saç rengi trendleri arasında yer alan kahveşin de yeni bir renk değil. Işık altında sarışın ışıltılar yayarken, gölgede çikolata tonlarına bürünen bu renk, her sene trend olmuştu, yine olmayı başarabildi.

■ Kontras Dipler: Saçlarını boyamaktan sıkılan kadınlar için kontrast dipler 2018 saç rengi modası kadın kategorsinde yer almakla birlikte, Kardashian ailesi öncülüğünde yayılmış bulunuyor. Özellikle saç renginiz koyu ise ve açık tonlara boyamış iseniz bu yaz çok rahat edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.