Pürüzlü Ciltler İçin Fesleğen Maskesi

Bazı kişilerin ciltleri erken yaşta pürüzlü hale gelmekte, lekeler çıkmakta, ve bununla birlikte de gözle görülür sivilce oluşumu gerçekleşmektedir. Eğer bu kişiler gerekli önlemleri almazlarsa, erken yaşlanma, ciltleri için söz konusu olabilecektir. Bu nedenle, sivilceli cilde, pürüzlü cilde; ve lekeli cilde, uzmanlar tarafından fesleğen önerilmektedir.

<

Fesleğen, gerek taze fesleğen, gerekse de kuru fesleğen olarak kullanıldığında, cildin canlılığını arttırmakta, ve bununla birlikte cildi temizleyici özellik göstermektedir. Haftada bir ya da iki sefer uygulayacağınız fesleğen maskesi, cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacağı gibi, sizi erken yaşlanmalardan ve cilt sorunlarından da uzak tutacaktır.
Pürüzlü cilt, lekeli cilt; ve sivilceli cilt için uygulanması gereken fesleğen maskesi, şu şekilde uygulanmalıdır. Bir fincan kaynar suyun içerisine bir avuç kuru fesleğen atılmalıdır. Karışımın içerisine bir yemek kaşığı da süt tozu ekleyerek ılımasını bekleyin. Karışım ılıdığında ise, önce süzün, sonrasında da cildinize, temizleyici olarak, dairesel hareketlerle uygulayın. Fesleğen maskesinin, özellikle kuru ciltler için etkili bir temizleme sütü olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası