Yuvarlak Gözlere Makyaj Nasıl Yapılır? Yuvarlak Göz Makyajı İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda sizler için, yuvarlak gözlere nasıl makyaj yapılır sorusunun yanıtlarından söz etmeye çalışacağız. Yuvarlak göz makyajı ile ilgili detaylı bilgi, ve yuvarlak gözlere göz makyajı ile ilgili aradığınız her şeye, yazımız içerisinde rahatlıkla ulaşabileceğinizi belirterek, soralım: yuvarlak gözlere makyaj nasıl yapılır, yuvarlak gözlere nasıl makyaj yapılır, ve yanıtlayalım: işte yuvarlak gözlere göz makyajı ile ilgili detaylı bilgiler:


Yuvarlak gözlere makyaj nasıl yapılır sorusunun yanıtı için, öncelikle, iki farklı renkte far seçmeniz gerekmektedir; bunlardan bir tanesi açık far, bir tanesi ise koyu far olmakla birlikte, renklerin birbiri ile uyumlu olmasının önemini ise kesinlikle unutmamalısınız. Yuvarlak göz makyajında, açık renk olan farı, göz kapağınızın tamamına uygulayın, fakat, koyu renk olan göz farının da, göz kapağının hareketli kısmına uygulanması gerektiğini unutmayın, ve, yuvarlak göz makyajında dikkat etmeniz gereken bir diğer noktanın da, gözlerinize hareket, ve canlılık kazandırması olduğunu hatırlayın, ve kullanacağınız göz farını, gözün üst kısmına, ve yanlara doğru yaymaya özen gösterin.
Yuvarlak gözlere göz makyajı uygulamasını gerçekleştirirken kullanacağınız bir diğer malzeme de göz kalemidir. Göz kalemini, kirpiklerinizin hemen bitiminden itibaren, bir çizgi şeklinde uygulamanız, ve kenarlardan da hafifçe dışarı taşırmanız gerektiğini unutmayın. Yuvarlak gözlere göz makyajı yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise, kirpiklerinizi kıvırmanızın gerekliliğidir. Kıvrılmış olan kirpiklerinize, iki kat rimel uygulamanız önerilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası