Sarışınlar Nasıl Makyaj Yapmalı? Sarışınlar İçin Makyaj Tüyoları

sarışınlar için makyaj önerileriBu yazımızda sizlere, sarışınlar nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan, sarışınlar için makyaj önerileri, sarışınlar için makyaj sırları, ve sarışınlar için makyaj tüyolarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, sarışınlar için makyaj önerilerini merak ediyor, ve sarışınlar nasıl makyaj yapmalı diyorsanız, işte size, sarışınlar için makyaj sırları, ve sarışınlar için makyaj tüyoları:

Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı? Sarışınlar için makyaj tüyolarını verirken, yapılacak olan makyajı gece makyajı olarak düşünüyoruz, ve bu noktada ilk olarak bir fırça, ve transparan pudraya gereksinim duyulacağını belirtiyoruz. Bunun nedeni, gece makyajı yapılarak gidilecek olan yerde, zaten çok fazla ışığın bulunacak olması. İşte bu nedenle, fırça yardımı ile, hazırladığımız transparan pudrayı yüzümüze uyguluyoruz. Pudranın sadece yüze değil, boyun bölgesine de uygulanmasının, ton farkı yaşanmaması adına önerildiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı diyenlere sarışınlar için makyaj önerilerinden söz ederken, kullanılacak olan allık tonunun mat olması gerektiğini de belirtmeyi unutmamalıyız. Allıktan yarım ton daha koyu renkte bir fondötenin de uygulanmasının sonrasında, kapatıcı yardımı ile göz altı, ve üzerinin aydınlatılmasının gerekliliği de, sarışınlar için makyaj sırları arasında yer alan diğer detay olarak karşımıza çıkmaktadır.
Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtlarından söz ederken, ve sarışınlar için makyaj tüyolarını verirken, göz kapağının, altın rengi bir far ile kapatılması gerektiğini de belirtelim. Bunun yanında, toprak rengi tonlar ile de gerçekleştirilen gölgelendirmeler, kişinin gözlerinin daha belirgin olmasını olanaklı hale getirecektir. Koyu renk ışıltılı rujların parlatıcılı olanları seçilmeli, ancak ilk olarak kontür sürülerek bunun bir sünger ile silinmesi sağlanmalıdır.
Böylelikle, sarışınlar için makyaj sırlarımızı tamamlıyor, ve gece makyajı ile sarışınların daha göze çarpar hal almasını sağlamış oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası