Makyaj Hileleri İle Uzun Burunlular Nasıl Makyaj Yapmalı Sorusuna Yanıt

kemikli burun için makyajBu yazımızda sizlere makyaj hilelerinden bazılarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Makyaj hileleri ile pek çok hatanın giderilebileceğini, ve daha farklı bir görünüme sahip olacağınızı belirtmeliyiz. Peki makyaj hilelerine neden gereksinim duyarsınız? Örneğin zaman zaman, büyük burunlular nasıl makyaj yapmalı diyebilirsiniz. İşte tam bu noktada hemen sizlere, büyük burunlular nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtını verelim dilerseniz:

Büyük burunlular nasıl makyaj yapmalı? Makyaj hileleri arasında bu detay için kullanılması gereken malzemeler fondöten, ve pudra olup, bunların da renklerinin koyu olması gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Uygulanacak olan yöntem şudur: gözden burnun alt kenarına kadar inen gölgelerin, burun kanatlarına da dağıtılması gerekmektedir, ve bu şekilde, burnun daha ince görünmesi olanaklı hale gelmektedir.
Uzun burunlular nasıl makyaj yapmalı? Makyaj hileleri arasında bu detay, burnun uç kısmının gölgelenmesinin gerekliliği ile belirtilmektedir. Uzun burunlular nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtları arasında fırça ile allık uygulamasının yer almadığını belirtmemiz gerekmektedir. Ancak şunu da unutmamak gerekir, uzun burunlular nasıl makyaj yapmalı diyenler arasında yer alıyorsanız, belirtmiş olduğumuz makyaj hilelerinin uygulanmasının sonrasında mutlaka, yaptığınız şeyin güneş ışığında nasıl göründüğünü kontrol etmeniz gerekmektedir.
Kemikli burun için makyaj önerileri: Kemikli burun için makyaj yaparken makyaj hileleri arasında kullanılması gereken tek şey şudur: burun kemiğinin üst kısmında bulunan yerin, rengi koyu fondöten, ve pudra ile arka plana atılması gerekmektedir.
Uzun burunlular nasıl makyaj yapmalı? Makyaj hileleri arasında yer alan farklı bir detayı da şu şekilde aktarmamız gerekmektedir: Yapılan makyaj hileleri ile, çene, ve alın bölgesi çıkık gösterilebilir. Bu sayede, uzun burun önemsiz hale gelecektir. Bunun yanında, kaşların başlangıcının burna çok yakın olmaması da, makyaj hileleri arasında uzun burunlular için önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası