Kalıcı Makyaj Ve Micro-Pigment Uygulaması

Bu yazımızda sizlere kalıcı makyaj hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Micro-Pigment uygulaması olarak da adlandırılan kalıcı makyaj ile ilgili olarak kalıcı makyaj nedir sorusunun yanıtını verip, Micro-pigment uygulaması hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya başlayalım. Sorumuzun adı kalıcı makyaj nedir ise, kalıcı makyajı, ve Micro-Pigment uygulamasını kalıcı makyaj nedir sorusu ile birlikte yanıtlamaya başlayalım:

Kalıcı makyaj nedir? Tek kullanımlık, steril olmakla birlikte mikro bir iğne sayesinde, mneral, ve de aynı zamanda doğal olan renklerin, derinin hemen altına uygulanması işlemine kalıcı makyaj, ya da Micro-pigment uygulaması adı verilmektedir. Kalıcı makyajın herhangi bir alerji yaratıcı etkisinin bulunmadığını belirtmemiz gerekmektedir. Kalıcı makyaj, cilt yüzeyinde hem yüze; hem de vücudun geneline uygulanabilen bir yöntemdir. Micro-pigment uygulamasının içeriğinde koku veren bir madde; ya da benzer bir katkı maddesinin bulunmadığını da belirtmemiz gerekmektedir.
Dövme ile kalıcı makyajın birbirinden farklı şeyler olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Kalıcı makyaj da dövme gibi, uzun seneler boyu cildinizde kalabilir, ve doğal bir görünüm sergiler. Kalıcı makyaja zaman zaman kozmetik dövme adının verildiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Kalıcı makyajın genel olarak, kaşlara göz çizgisine; ve dudaklara uygulanabileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, kalıcı makyaj, uygulandığı bölgede, cilt rengine uygun olarak uygulanmalıdur. Bazı kusurların kapatılmasında da kalıcı makyajdan yardım alınabileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Bazı şekil bozuklukları da kalıcı makyaj ile kapatılabilmektedir. Bu anlamda, kalıcı makyaj uygulamasını gerçekleştirenler daha genç görünebilir, ciltlerini daha bakımlı, ve de daha düzgün gösterebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası