İpek Kirpik Hakkında Bilgiler Ve Takma Kirpik İle Arasındaki Farklar

Bu yazımızda sizlere, takma kirpik, ve ipek kirpik ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Takma kirpik ne kadar dayanır, ipek kirpik ne yadar dayanır gibi soruların yanıtlarını yazımız içerisinden öğrenebileceğiniz gibi, ipek kirpik nedir sorusunun yanıtını, ve ipek kirpik yapıştırıcısı ile ilgili bazı bilgileri dahi yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden takma kirpik, ve ipek kirpik ile ilgili bilgilerimize bakmaya başlayalım:

Takma kirpik, sık olarak kullanılmakla birlikte, takma kirpik ne kadar dayanır sorusunun yanıtının maksimum üç gün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Takma kirpik kullanımı bayanlarda yapay görünüme neden olmakla birlikte, her an düşebileceği endişesini her an taşımalarına da neden olmaktadır. Bu nedenle takma kirpik kullanımına bir alternatif bulmak gerekmektedir. Peki nedir bu alternatif? Elbette ipek kirpik… O halde ipek kirpik ile ilgili bilgilerimizi edinelim:
İpek kirpik nedir? İpek kirpik, takma kirpiklere göre daha kalıcı, ve de dayanıklıdır. İpek kirpik yapıştırıcısı göz ile temas etmemekle kalmaz, aynı zamanda, ipek kirpik, zaten, kirpiklerin köklerinden yarım ile bir milimetre arasında daha uzağa yerleştirilmektedir. İpek kirpik kullanımı ile, kirpiklerinizi istediğiniz kadar uzatabilir, ya da gürleştirebilirsiniz. Maksimum üç kat uzunluk, ve gürlükten söz edilebilmektedir. Çünkü ipek kirpiklerin uzunlukları farklı olarak üretilmekte; ve kullanıcının isteğine göre tercih edilmektedir.
İpek kirpik kullanımı için, ipek kirpik ne kadar dayanır, ipek kirpik ne kadar kalır gibi soruların yanıtlarına baktığımızda, maksimum üç aylık bir zamandan söz etmemiz gerekmektedir. Ancak, ortalama ikişer haftalık zaman aralıkları ile bakım yaptırılması, dayanıklılığın kalitesini arttırabilmektedir.
İpek kirpik yaptıran kişiler, ipek kirpik yapıştırıcısı kuruyana kadar ki bu ortalama sekiz saat sürmektedir, yüzlerini yıkamamalı, banyo yapmamalı, nemli ortamlarda bulunmamalıdırlar. İpek kirpik yapılması için gerekli süre ise bir saattir. Bunun sonrasında ipek kirpik kullanımı için dikkat edilmesi; ya da harcanması gereken özel bir çaba bulunmamaktadır… İpek kirpik yaptırdıktan sonra rimel kullanımına gerek duymayacağınızı da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası