Dudak Şekline Göre Ruj Renkleri Nasıl Tercih Edilir?

Dudak Şekline Göre Ruj Renkleri Nasıl Tercih Edilir?

Ruj alırken nelere dikkat etmeliyim diyenlere yazımız içerisinde, ruj alırken dikkat edilmesi gerekenlerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de dudak şekline göre ruj renkleri arasından sizin için en uygun olanının hangisi olduğunu merak ediyorsanız, yazımız içerisinde, ruj alırken nelere dikkat etmeliyim sorusunun yanıtları arasında yer alan, ruj alırken dikkat edilmesi gerekenleri, ve dudak şekline göre ruj renklerini bulabilirsiniz.

Eğer ki dudak şekliniz normal ise, dudak şekline göre ruj renkleri arasında kararsız kalmanıza gerek yok, ve bilmelisiniz ki her renk ruj sizin için uygundur. O halde, yapmanız gereken sadece, bir ruj rengi seçmek, ve dudaklarınıza uygulamaktır ki bu işte en şanslı grubun da siz olduğunuzu belirtmeden geçmemeliyiz.
Dudak şekline göre ruj renkleri arasında seçim yapmak isteyip de, dudakları ince olan kişiler, açık renk rujları tercih etmeli, ve ruju dudak konturunun da dışına hafifçe taşırmalıdırlar. Böylelikle dudaklar, kendi doğallıkları ile, daha kalın görüneceklerdir.
Ruj alırken nelere dikkat etmeliyim diyenler, ruj alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alan, dudak şekline göre ruj renklerinde, dudakları kalın ise koyu renk ruj tercih etmeli, ve bunu dudak konturunun daha içine uygulamalıdırlar. Böylelikle dudaklar daha ince görünecektir. Ancak, istenmesi halinde duş tarafa daha açık renk bir ruj uygulanabilir.
Eğer ki dudaklarınız düşük ise, sizin kullanmanız gereken renk tonları ne açık; ne de koyudur. Pastel tonları, dudakları düşük olan kişilerin tercih etmeleri gerektiğini belirtmemiz gerekecektir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.