Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri Arasında Yer Alan Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri Arasında Yer Alan Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Bu yazımızda, dudak dolgunlaştırma yöntemleri hakkında araştırmalar yapan kadınlara bir önerimiz var… Bu yazımız ile sizlere, bir dudak dolgunlaştırıcı ruj tarifi vereceğiz. Dudak dolgunlaştırma yöntemleri arasında yer alan dudak dolgunlaştırıcı ruj, dudak dolgunlaştırma bitkisel çözümler arasında yer alıyor; çünkü evde hazırlanabiliyor, ve tamamen bitkisel… Neden siz de dudak dolgunlaştırma yöntemleri arasında yer alan, ve dudak dolgunlaştırma bitkisel çözümlerinden bir tanesi olan dudak dolgunlaştırıcı ruju tercih etmeyesiniz?

Dudak dolgunlaştırıcı ruju kendiniz, evde hazırlayabilirsiniz. Dudak dolgunlaştırma adına da bir adım atmış olursunuz, çünkü dudak dolgunlaştırıcı ruj, dudak dolgunlaştırma yöntemlerinden bir tanesidir. İsterseniz, zaman kaybetmeden, dudak dolgunlaştırma bitkisel çözümleri arasında sayılan dudak dolgunlaştırıcı rujun malzemelerini sizlerle paylaşalım:

Bir çay kaşığı vanilya
Bir çay kaşığı kırmızı gıda boyası
Bir çay kaşığı aloevera yağı
Bir çay kaşığı karabiber yağı
Bir tatlı kaşığı gliserin
Bir yemek kaşığı balmumu, ya da vazelin…

Dudak dolgunlaştırma amaçlı olarak kullanacağınız dudak dolgunlaştırıcı ruju hazırlarken kullanacağınız vazelin; ya da balmumunu eritebilmek için, kabı, kaynar su bulunan bir başka kap içerisine koymanız gerekmektedir.

Dudak dolgunlaştırma bitkisel çözümleri arasında yer alan bu malzemeleri karıştırdıktan sonra dudak dolgunlaştırma amaçlı olarak kullanabilirsiniz, ve dudak dolgunlaşrıtırı ruj bitene kadar da saklanabilmektedir…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.