Burun Makyajı Nasıl Yapılır? Farklı Burun Makyajı Hileleri

burun makyajı hileleriBu yazımızda sizlere makyaj hileleri arasında yer alan burun makyajı hilelerinden söz ederek, burun makyajı nasıl yapılır sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de makyaj hileleri ile, burun makyajı nasıl yapılır diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizlere burun makyajı hileleri ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Burun makyajı nasıl yapılır diyenlerin, eğer burunları ile dudakları arasındaki mesafe uzun ise yapmaları gereken şey, bu bölgenin düzgün bir şekilde boyanması olacaktır.
Burun makyajı hileleri arasında yer alan bir diğer detay ise şudur: burun ile dudak arasında bulunan bölge kısa ise, bölgenin boyanması, ancak boyanın renginin açık olması gerekmektedir.
Burun makyajı nasıl yapılır diyen; ve küçük burunlu olanların yapmaları gereken şey makyaj hileleri arasında şu şekilde belirtilmektedir: Burun kemiği, ve burun kanatlarının, renk tonu açık olan bir fondöten, ya da pudra ile boyanması gerekmektedir.
Burun makyajı hileleri arasında belirtilen bir diğer detay ise şudur: burnu kısa, ya da düz olan kişiler, hem iki kaşlarının ortasına, hem de burunlarının bitim kısmına açık renk tonlarında pudra; ya da fondöten uygulamalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası