Burnu Büyük Olanlar Nasıl Makyaj Yapmalı? Burnu Büyük Olanlar İçin Makyaj Önerileri

Bu yazımızda sizlere, burnu büyük olanlar nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtlarından söz etmeye çalışarak burnu büyük olanlar için makyaj önerisinde bulunmayı deneyeceğiz. Yanakları dolgun olanların da deneyebileceği bu öneriler, burnu büyük olanla nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtı olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Burnu büyük olanlar için makyaj önerilerini sizlere anlatmak için, dilerseniz daha fazla zaman kaybetmeyelim…

Burnu büyük olanlar nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtları arasında ilk olarak, cilt rengine uygun fondötenin uygulanması gerektiğinden söz etmemiz gerekmektedir.
Dolgun yanaklı olan kişiler, elmacık kemiklerinin hemen altına, cilt renginin iki ton koyu rengi olan pudra uygulamasını fırça ile gerçekleştirmelidirler. Bu sayede, yüzde daha çok kemik olduğu izlenimi yaratılmış olacaktır. Aynı pudra burnun dış çerçevesine de uygulanmalıdır, bu sayede burun daha dar görünecektir. Burnu büyük olanlar için makyaj önerileri arasında bu detay önemlidir. Burun ucundan yukarı doğru da aynı pudranın uygulanması sayesinde, burun daha kalkık görünecektir. Ve bu sayede, burnu büyük olanlar nasıl makyaj yapmalı sorusunun yanıtı da verilmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası