Kirpiklerimi Nasıl Uzatabilirim Diyenler İçin 15 Günlük Öneri

Kirpiklerimi Nasıl Uzatabilirim Diyenler İçin 15 Günlük Öneri

Bu yazımızda sizlere, kirpiklerim nasıl uzar, ve kirpiklerim nasıl gürleşir sorularının yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Özellikle, kirpiklerimi nasıl uzatabilirim diyen; ve bunun için farklı ürünlere yoğunlaşan kişiler için hazırladığımız kirpiklerim nasıl uzar, ve kirpiklerim nasıl gürleşir sorularının yanıtlarını; ve kirpiklerimi nasıl uzatabilirim’in detaylarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Kirpiklerimi nasıl uzatabilirim diyenlerin edinmeleri gereken malzemeler şunlardır:
Bir yemek kaşığı kakao yağı
Bir çay kaşığı Hint yağı
Bir bardak sıcak su
Kirpiklerim nasıl uzar; ya da kirpiklerim nasıl gürleşir diyenlerin bu malzemeleri nasıl kullanacaklarını da hemen gözden geçirelim: İlk olarak kaynak haldeki suyun içerisine, kakao yağı, ve Hint yağını koyup karıştırın. Sonrasında bu karışımı hazırladığınız kabı, içerisinde sıcak su bulunan başka bir kap içerisine koyun; ve kapları ocağa alarak, karışım krem kıvamına gelene kadar, içerisine su kaçmasını önleyerek ısıtın. Sonrasında ise, ocaktan aldığınız karışımın soğumasını bekleyin.
Kirpiklerimi nasıl uzatabilirim; ya da kirpiklerim nasıl gürleşir sorusunun yanıtı olarak, hazırlamış olduğunuz bu kremi, 15 gün boyunca her gece yatmadan önce kirpiklerinize, kulak temizleme çöpü ile sürün; işlemi, kirpik köklerinden başlayarak, uçlarına doğru sürmek sureti ile gerçekleştirin, ancak, kirpiklerim nasıl uzar sorusunun yanıtı olarak uyguladığınız bu karışımın gözlerinize kaçmamasına da özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.