Kirpiklerimi Nasıl Uzatabilirim Diyenler İçin 15 Günlük Öneri

Bu yazımızda sizlere, kirpiklerim nasıl uzar, ve kirpiklerim nasıl gürleşir sorularının yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Özellikle, kirpiklerimi nasıl uzatabilirim diyen; ve bunun için farklı ürünlere yoğunlaşan kişiler için hazırladığımız kirpiklerim nasıl uzar, ve kirpiklerim nasıl gürleşir sorularının yanıtlarını; ve kirpiklerimi nasıl uzatabilirim’in detaylarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Kirpiklerimi nasıl uzatabilirim diyenlerin edinmeleri gereken malzemeler şunlardır:
Bir yemek kaşığı kakao yağı
Bir çay kaşığı Hint yağı
Bir bardak sıcak su
Kirpiklerim nasıl uzar; ya da kirpiklerim nasıl gürleşir diyenlerin bu malzemeleri nasıl kullanacaklarını da hemen gözden geçirelim: İlk olarak kaynak haldeki suyun içerisine, kakao yağı, ve Hint yağını koyup karıştırın. Sonrasında bu karışımı hazırladığınız kabı, içerisinde sıcak su bulunan başka bir kap içerisine koyun; ve kapları ocağa alarak, karışım krem kıvamına gelene kadar, içerisine su kaçmasını önleyerek ısıtın. Sonrasında ise, ocaktan aldığınız karışımın soğumasını bekleyin.
Kirpiklerimi nasıl uzatabilirim; ya da kirpiklerim nasıl gürleşir sorusunun yanıtı olarak, hazırlamış olduğunuz bu kremi, 15 gün boyunca her gece yatmadan önce kirpiklerinize, kulak temizleme çöpü ile sürün; işlemi, kirpik köklerinden başlayarak, uçlarına doğru sürmek sureti ile gerçekleştirin, ancak, kirpiklerim nasıl uzar sorusunun yanıtı olarak uyguladığınız bu karışımın gözlerinize kaçmamasına da özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası