Kaş Uzatmanın Yolları

Kaş Uzatmanın Yolları

Bazen ince, bazen kalın kaş modası gündeme geldiğinden dolayı, bir zaman sonra kaş küsmesi durumu ile karşı karşıya kalınabiliyor ve bunun sonucunda, kaş uzatma yolları, hızlı kaş uzatma yolları araştırılmaya ya da kaş küsmesi nasıl geçer sorusunun yanıtları merak edilmeye başlanıyor. tam da bu noktada, yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere, kaş uzatmanın yollarından söz etmeye çalışacağız.

Kaş Küsmesi Nasıl Geçer?

■ Her kılın büyüme süresinin farklı olduğunu unutmayın. Kaşları hızlı uzatmanın yolları arasında, ortalama 4 – 5 ay cımbız kullanmamak yer alır. Ancak bu şekilde kaşlarınızın doğal çizgisine ulaşabilirsiniz.

Kaş Uzatma Yöntemleri Ve Kirpik Uzatma Yöntemleri

■ Yumuşak bir kaş fırçası edinin ve bu fırça ile kaşlarınızı günde bir kaç kere, bir kaç dakika, masaj yaparak tarayın. Kaşlarınızın uzaması yönünde yapacağınız bu tarama işlemi, bölgedeki kan dolaşımını hızlandıracağından dolayı, kaş uzatma yolları arasında yer almaktadır.

■ Her gece yatmadan önce, kaşlarınıza badem yağı uygulayın. Badem yağı sadece kaş değil, saçların uzaması üzerinde dahi etkili bir doğal yağdır.

Bitkisel Saç Uzatma Kürleri Ve Saç Uzatma Yöntemleri

■ Bir diş sarımsağı ortadan ikiye bölün. Ve yarım diş sarımsağı parmaklarınızla ezerek suyunu çıkartın. Elde edeceğiniz sarımsak suyu ile kaşlarınıza masaj yapın. Sonrasında da bir yemek kaşığı zeytinyağını ısıtıp kaşlarınıza uygulayın. Bu oldukça etkili kaş uzatma yolları arasında yer almaktadır.

■ Kaşlarınızın arasını kalemle doldurun. Yeni yeni uzamaya başlayan kıllar sizin bakımsız gibi görünmenize neden olabilir. Ama siz bu boşlukları, kaş renginize uygun bir kalem ile doldurarak, sorununuza geçici bir çözüm üretebilirsiniz.

Kirpiklerin Uzaması İçin Doğal Yöntemler

■ Her şeyi yapmanıza rağmen kaşlarınızın bakımsız görünümünden kurtulamıyorsanız, kahkül kestirip, kaşlarınızı bu şekilde gizleme yolunu tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.