Kaş Uzatma Yöntemleri Ve Kirpik Uzatma Yöntemleri

Bu yazımızda sizlere, kaş uzatma yöntemleri, ve kirpik uzatma yöntemlerinden bazılarını aktarmaya çalışacağız. Sizler de, uzun kirpiklere sahip olmak istiyor, uzun kaşlarla yolda sokakta salına salına dolaşmak istiyorsanız, ”yaptığım makyaj göze görünsün” diyorsanız, yazımız içerisinde sizlere anlatacağımız kaş uzatma yöntemleri, ve kirpik uzatma yöntemlerini mutlaka denemenizi öneriyoruz. Tamamı bitkisel öneriler olacak olan kaş uzatma yöntemleri, ve kirpik uzatma yöntemlerine birlikte bakalım:

Kaş uzatma yöntemleri, ve kirpik uzatma yöntemlerinden ilki şu şekildedir: 20 gram zeytinyağı, 20 gram badem yağı, 20 gram susam yağı, 20 gram fındık yağı, 20 gram sarımsak yağı, ve 20 gram ceviz yağının, cam bir şişe içerisinde karıştırılması gerekmektedir. Elde edilen bu karışımın, geceleri yatmadan önce, kaşlara, ve de kirpiklere uygulanması gerekmektedir. Her ne kadar bitkisel formül de olsalar, bu karışımı gözlerinizin içerisine kaçırmamanız önerilmektedir.
Bitkisel özellik taşıyan kaş uzatma yöntemleri; ve kirpik uzatma yöntemlerinden bir diğeri ise Hint yağıdır. Hint yağını aktarlardan rahatlıkla bulabilirsiniz. Satın alacağınız Hint yağının içerisine kulak çöpünü batırarak aldığınız Hint yağını, kirpiklerinize ya da kaşlarınıza rahatlıkla uygulayabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Kaş uzatma yöntemleri, ve kirpik uzatma yöntemleri arasında yer alan Hint yağını da, dikkatli bir şekilde uygulamalı, ve gözünüze kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası