Karınca Yumurtası Yağı Ve Karınca yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır

Karınca Yumurtası Yağı Ve Karınca yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır

Tüy dökme yöntemleri, hem kadınlar; hem de erkeklerin, zaman zaman ilgi alanına girmektedir. Tüy dökme yöntemleri arasında, makineler, cımbız; ya da ağdadan söz edilebilir. Fakat, önemli olan bitkisel tüy dökme yöntemlerinden; ya da doğal tüy dökme yöntemlerinden yararlanarak, tüylere kesin çözüm alternatifinden faydalanabilmektir. Bu yazımızda sizlere karınca yumurtası yağından söz etmeye çalışacağız.

Tüy dökme yöntemleri arasında yer alan karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır? Karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır sorusunun yanıtı oldukça kolay olmakla birlikte, önemli olan, karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır sorusuna gelebilmektir. Karınca yumurtası yağını kullanmaya başlamadan önce, yukarıda belirtilen tüy dökme yöntemlerinden bir tanesi uygulanarak, doğal tüy dökülmesinin gerçekleşmesi istenen bölgedeki tüylerin temizlenmesi sağlanır. Sonrasında ise karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır sorusuna geçilir:
Karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır? Tüy dökme yöntemlerinden birinin, doğal tüy dökülmesinin gerçekleşmesi istenen yere uygulanır. Ve sonrasında, tüy dökme yöntemlerinden herhangi birisi uygulanmış olan bölgeye, gece yatmadan önce karınca yumurtası yağı uygulanır. Karınca yumurtası yağının, her gece yatmadan önce, doğal tüy dökülmesinin gerçekleşmesi istenen bölgeye uygulanması gerekir. Karınca yumurtası yağı, arka arkaya, en az üç ya da dört gün, doğal tüy dökülmesinin gerçekleşmesi istenen bölgeye sürülür.
Karınca yumurtası yağının uygulandığı ilk ay, doğal tüy dökülmesinde önemli bir aşama kaydedildiği görülür. İlerleyen aylarda ise, karınca yumurtası yağı ile, doğal tüy dökülmesi tamamen gerçekleşecektir.
Karınca yumurtası yağı, Türkiye’ye genelde İran’dan getirilmektedir. Karınca yumurtası yağının yan etkileri bulunmamaktadır. Karınca yumurtası yağı kesinlikle doğal tüy dökme yöntemleri arasında yer almaktadır. Karınca yumurtası yağı, tüylerin kökünden alınmasından sonra uygulanmalıdır. Karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır sorusunun yanıtı şudur da aynı zamanda: karınca yumurtası yağı, doğal tüy dökülmesinin gerçekleşmesi istenen bölgeye masaj yapılıp yedirilerek uygulanmalıdır.
Karınca yumurtası yağını, tüyler yeniden çıkana kadar uygulamanız önerilmektedir…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.