Kalça Egzersizleri İle Seksi Kalça Sahibi Olmak Elinizde

Tüm kadınlar, biraz güzel olmak ister. Elinden gelenin en iyisini yaparak güzel olmaya çalışan kadınlar, seksik kalçalara sahip olmak için bir takım uygulamalarda bulunmak durumundadırlar. Kalça kareketleri, kalça eritme hareketleri; ve kalça egzersizleri ile seksi kalçalara sahip olmak isteyen kadınlar, yazımızda bahsedeceğimiz, haftada üç sefer uygulayacakları 15 dakikalık kalça egzersizleri, kalça hareketleri ve kalça eritme hareketleri ile, seksi kalçalara sahip olabilir; ve kalçalarını sıkılaştırabilirler.

<

kalça eritme hareketleri içinde anlatacağımız kalça egzersizleri arasında ilk olarak anlatacağımız kalça hareketleri, çömelme ile başlamaktadır. Kalça egzersizleri içerisinde yer alan çömelmenin nasıl uygulanması gerektiğine birlikte göz atalım:
Öncelikle, ayaklarınızı, omuzlarınızın genişliğinde açmanız gerekmektedir. Göğsünüzü germeli; ve kollarınızı da öne doğru uzatmalısınız. Aynı zamanda omuzlarınızı da arkaya doğru itmeniz gerekmektedir. Bu uygulamalar, kalça hareketleri içerisinde kalça egzersizleri arasında çömelme egzersizi için başlangıç hareketleridir. Bu şekli aldıktan sonra, dizlerinizi kırarak kalçanızı geriye doğru itmeli; sandalyeye oturuyor pozisyonda önce öne doğru eğilin; sonra ise sırtınızı dikleştirin. Seksi kalça için yapacağınız kalça egzersizinde, kalçalarınızın, dizlerinizin altına inmemesine özen göstermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda, kalçalarınızın yan değil, yere paralel olmasına da özen göstermelisiniz. Ayak topuklarınızı, kalça eritme hareketleri yaparken, yerden kesinlikle kaldırmayın. Her zaman için, kalça hareketlerinde, sırtınızın dik durmasına özen gösterin. Kalça hareketlerini yavaşça yapmanız gerektiğini unutmayın.
Seksi kalça sahibi olmak için yapmanız gereken iki egzersiz daha bulunmaktadır. Bu kalça egzersizlerini de ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası