Kahve Peelingi İle Selülit Tedavisi Ve Ödem Sökücü Çay

Bu yazımızda sizlere, kahve peelingi, kahve peelingi nasıl yapılır, kahve peelingi faydaları; ve ödem sökücü çaydan söz edeceğiz… Malum, yaz mevsimi geliyor. Plajlar güzel bayanlarla dolacak, ancak, bayanlar, güzelliklerinin, ödem, ve selülitlerle kapatılmasını istemiyor, yani göze hitap etmek istiyorlar… Hal böyle olunca da, kahve peelingi, kahve peelingi nasıl yapılır gibi soruların önem kazandığı bir dönemdeyiz; çünkü kahve peelingi selülit tedavisinde kahve peelinginin faydalarını ortaya koyuyor… Ödem sökücü çay da, vücudunuzdaki şişliklerin atılmasına katkıda bulunarak, yaza daha güzel girebilmenize olanak tanıyor.

Öncelikle kahve peelinginin faydaları arasında yer alan selülit tedavisi için kahve peelingi nasıl yapılır sorusuna, kahve peelinginin uygulanışını anlatarak başlayalım… Selülit tedavisi için, kahve peelingi nasıl yapılır? İşte kahve peelinginin malzemeleri:
Bir yemek kaşığı karabiber yağı
Çeyrek çay bardağı portakal yağı
Çeyrek çay bardağı sızma zeytinyağı
Bir çay bardağı kahve…
Kahve peelinginin faydaları arasında yer alan selülit tedavisi için, kahve peelinginin malzemelerini sizlerle paylaştık, peki kahve peelingi nasıl yapılır? Kahve peelinginin malzemelerinin tamamı karıştırılır; ve daha sonra, haftanın üç günü, ayak bileklerinden yukarı doğru çıkılarak, bacaklara, masaj şeklinde uygulanır…
Kahve peelinginin faydaları arasında selülit tedavisinin yer aldığını belirttik; ve kahve peelingi nasıl yapılır sorusunda kahve peelingini anlattık… Şimdi ise sıra ödem sökücü çayda… Ödem sökücü çay ile, ödemsiz bir birey olmak için, şu malzemelere sahip olmanız gerekiyor:
Yarım litre su
Bir yemek kaşığı yeşil çay
Bir çay bardağı kiraz sapı
Bir dal tarçın
Bir tane yeşil çay
Ödem sökücü çayın malzemeleri bu şekilde… Peki ödem sökücü çay nasıl hazırlanır? Ödem sökücü çayın hazırlanması için, öncelikle elmaların küçük parçalara bölünmesi, ve sonrasında da diğer malzemelerle birlikte, kaynar suyun içerisine atılarak onbeş dakika dinlendirilmesi gerekmektedir. Ardından ise bu çay içilir. Ödem sökücü çayın, her gün, taze olarak hazırlanıp içilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası