İbrahim Saraçoğlu Tarafından Önerilen Sivilce Tedavisi Yöntemi

İbrahim Saraçoğlu, sivilce problemi yaşayan kişiler için, evde sivilce maskesi önerisinde bulunarak, maden suyu ile elma sirkesini karıştırıp yüzlerine, sivilce tedavisi olarak uygulamaları önerisinde bulunmuştur. Sivilce tedavisi için evde uygulamalarda bulunmak isteyen kişiler, İbrahim Saraçoğlu’nun evde sivilce maskesi önerisinden yararlanabilirler.

<

İbrahim Saraçoğlu‘nun, sivilce problemi yaşayan kişiler için önermiş olduğu evde sivilce maskesi önerisi, hem sivilce tedavisini olanaklı kılıyor; hem de sivilce oluşumunu önlüyor. Bu nedenle, İbrahim Saraçoğlu’nun sivilce tedavisi uygulamasını mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyor; ve sizlere, İbrahim Saraçoğlu‘nun önerdiği evde sivilce maskesinin malzemelerini ve hazırlanışını anlatmak istiyoruz:
İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu evde sivilce maskesi ile sivilce tedavisi uygulamak isteyen kişiler, bir fincan doğal elma sirkesi; ve bir fincan da maden suyu edinmeliler, ve sonrasında, sivilce tedavisi için gerekli olan evde sivilce maskesini şu şekilde uygulamalıdırlar:
Sivilce için İbrahim Saraçoğlu’nun belirtmiş olduğu evde sivilce maskesini uygulamak isteyenler, İbrahim Saraçoğlu’nun belirtmiş olduğu malzemeleri bir araya karıştırmalı; ve sonrasında, sabah ve akşam olmak üzere günde iki sefer sivilcelerinin üzerine uygulamalı; ve sivilce tedavisi için de yarım saat geçmesini beklemelidirler. Bu şekilde sivilceler geçene kadar uygulanacak olan evde sivilce maskesi ile, İbrahim Saraçoğlu, sivilce oluşumunun önlendiği, ve sivilce tedavisinin gerçekleştiğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası