İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Olarak Maydanoz Kürünü Öneriyor

İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü uygulamaları ile, pek çoğumuzun, var olan sivilcelerinden arınabileceğini belirtmektedir. İbrahim Saraçoğlu’nun sivilceler için arındırıcı nitelikte olan maydanoz kürü uygulamasını da, kendisini takip eden pek çok kişiye önermektedir. Maydanoz kürü, öncelikle cildinizde sivilce oluşumuna neden olabilir; ancak maydanoz kürü, İbrahim Saraçoğlu’nun arındırıcı kür uygulamaları ile okurlarına sunulmuştur; ve bu nedenle de var olan tüm pisliklerin ciltten kusulması; ve sonrasında arındırılmış bir cilde sahip olunması maydanoz kürü ile mümkün olabilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu‘nun sivilce kürü önerileri arasında arındırıcı kür olarak geçen maydanoz kürünün uygulanmasını sizlerle paylaşarak, sivilce probleminden kalıcı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olmaya çalışacağız:
Sivilce için İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu sivilce kürü uygulamaları arasında yer alan maydanoz kürünü hazırlamak için onbeş; ya da onaltı tane saplı maydanozu eliniz ile küçük parçalara ayırarak mutfak robotuna atın, üzerine de iki çorba kaşığı limon suyu; ve yarım bardak su ilave edin. Malzemeleri mutfak robotunun içerisinde çok iyi bir şekilde karıştırın. Elde edilen bu karışımı, sabah kahvaltısından en az on dakika önce için. Maydanoz kürünü uygulamak için karnınızın aç olması gerekmektedir.
İbrahim Saraçoğlu‘nun, sivilce için arındırıcı kür olarak vermiş olduğu maydanoz kürünü onbeş gün boyunca belirtildiği şekilde uyguladıktan sonra bir hafta ara verip, maydanoz kürünü bir onbeş gün daha ara vermeden yeniden uygulayın. Ve daha sonra maydanoz kürüne altı ay ara verip, aynı şekilde yeniden tekrarlayabilirsiniz. Arındırıcı kür olarak başta sivilce oluşumu gerçekleştirse de, maydanoz kürü bir arındırıcı kürdür, ve sonra sivilcesiz bir hayat sizi beklemektedir…

Latest Comments
  1. ferıde

    yüzde bulunan kızarıklıklar için kür yazın

  2. Anonim

    Sivilceler için maydanoz kürü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası