İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü İle Zayıflamak Elinizde

Pek çok kadın, zayıflamak için neler yapması gerektiğini; ve ne yapabileceğini düşünmekte; ve farklı diyet yöntemlerinden faydalanmaya çalışmakta, yorucu sporlar ile uğraşmaktadır. Peki zayıflamak için gerçekten de neler yapmanız gerekmektedir? Bu soruyu, sizin için ibrahimsaracoglu’na sorduk; ve Profesör İbrahim Saraçoğlu’ndan Lahana kürü ile zayıflayabileceğinizi öğrendik. Lahana kürü ile aynı zamanda, sağlıklı yaşam için de kendinize bir iyilik yapmış oluyorsunuz. Vücudunuzdaki toksin adı verilen zehirli maddeleri, İbrahim Saraçoğlu zayıflama için önermiş olduğu İbrahim Saraçoğlu lahana kürü ile vücudunuzdan atabiliyorsunuz.

<

Vücudumuzun bir özelliği vardır ki bu özellik, toksinlerin yağda çözünmeleridir. Yağlarımız ise vücudumuzdan atılmadığı için, toksinlerle birlikte yaşamamız gerektiğini düşünebiliriz. Oysa ki böyle bir durum söz konusu değildir. Profesör İbrahim Saraçoğlu’nun, ibrahimsaracoglu lahana kürü ile, siz, vücudunuzdaki toksinlerin suda çözünmesini sağlayacaksınız demektir.
İbrahim Saraçoğlu zayıflama için vermiş olduğu lahana kürünün tarifini ise bizlere şu şekilde veriyor: yarım litre suyun içerisine 6 – 7 tane beyaz lahana yaprağını atın, ve tencerenin kapağını kapatarak, kısık ateşte, beyaz lahanaları 10 dakika kadar haşlayın. Sonrasında ise, haşlamış olduğunuz lahananın suyunu, sabah kahvaltısından önce ve sonra birer su bardağı, akşam yemeğinden önce ve sonra birewr su bardağı içerek, beş gün boyunca uygulayın. Beş gün İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürünü uyguladıktan sonra üç gün ara verin; ve bu üç günün dolmasının ardından, profesör İbrahim Saraçoğlu lahana kürü uygulamasını beş gün daha uygulayın. Verdiğiniz üç günlük arayı saymazsanız, ibrahimsaracoglu lahana kürünü, toplamda on gün uygulamış olacaksınız.
İbrahim Saraçoğlu’nun vermiş olduğu lahana kürünü uygulayarak, zayıflamak istiyorsanız, ibrahimsaracoglu zayıflama kürünü, bir sene içerisinde sadece 3 – 4 sefer uygulamanız gerekmektedir. Bu sayede vücudunuz lahana kürüne alışmamış olur; ve siz de etkili bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. Lahana kürünü uyguladığınızda, yağlı yağlı terlemeye başladığınızı daha ilk günden görebileceğiniz gibi, dışkınız ile birlikte atacağınız yağları da görebilmeniz mümkündür. Vücudunuzdaki yağları, gözenekler aracılığı ile atmak için de mutlak surette sık sık banyo yapmanız; ve gözeneklerinizi açık tutmanız gerektiğini unutmamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası