Plaja Giderken Nasıl Giyinmeli?

Plaja Giderken Nasıl Giyinmeli?

Plaja giderken nasıl giyinmeli? Özellikle modayı yakından takip eden ve şıklığından ödün vermeyen kadınların en çok merak ettiği soru bu. Kışın olabildiğince güzel giyindiniz ve şehir içinde salına salına gezdiniz. Yaz geldi, selülitlerinizden kurtulmanın yollarını aradınız ve zayıfladınız da… Şimdi zaman plaj stili 2018 hakkında bilgi sahibi olma ve çantalarınızı plaj stiline uygun eşyalarla doldurma zamanı. Günün büyük bölümünü plajda geçiriyor, akşamları da plaj partilerine katılıyorsanız, sürekli göz önünde olacaksınız demektir. O halde hemen plaja giderken nasıl giyinmeli sorusunun yanıtlarını almaya başlayalım.

Plaja Giderken Nasıl Giyinmeli?

■ Bugüne kadar, tığ ile örülmüş kazaklara, ceketlere, eteklere, çoraplara… şahit olmuş olabilirsiniz, ama eminiz ki mayolara şahitlik etmediniz. Ama plaj stilinde, tığ ile örülmüş bohem tarzı mayo ve elbiseler yer alıyor. Plaj stili 2018 yılında bikinilerin dekoltesini değil de, tek parça giysileri tercih ediyoruz.

■ Sıra çantalara geldiğinde ise plajda elbette deri değil, bez çantaları tercih etmelisiniz. Hasır çantalar da plaj stilinde kullanılabiliyor. Ama plaj stili 2018 denildiğinde bezden yapılmış, desenli, rengarenk çantalar akla geliyor.

■ Sadece çantalar değil, plaj stili 2018’de mayolar ve terlikler de rengarenk. Bu renklilik aslında güneşin enerjisini yansıtması dolayısı ile tercih ediliyor.

■ Bunun yanında, plaja giderken ne giyinmeli sorusunun yanıtlarından bir diğerinin de tek omuzlu, ya da düşük omuzlu mayolar olduğunu belirtmeliyiz.

■ Mayoların plaj stilinde bu sene daha moda olduğundan söz ettik; ama siz yine de bikini kullanmak isterseniz, yüksek belli, kırmızı, beyaz, lacivert renklerin hakim olduğu, üzerinde denizcilik sembollerinin; örneğin bir çapanın bulunduğu bikinilerle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Hatta plaj stilinin vazgeçilmez parçası olan bu bikiniler belki de sizde zaten vardır ve yeni bikini almanıza gerek de kalmaz.

■ Mayonuzun üzerine kullanacağınız kimono ile hem bohem bir hava elde edip, hem de kendi imajınızın farklılığını yansıtabilirsiniz.

■ Plaj stili 2018’de takılardan da yardım almanız gerekiyor ve bu noktada sade, mini, abartıdan uzak olmanız gerektiğini belirtmeliyiz.

■ Plaja giderken ne giyinmeli sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer şey de, plaj stilinin olmazsa olmazı hasırlar. Hasır şapka ya da terliklerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.