Leopar Desen Nasıl Kombinlenir?

Leopar Desen Nasıl Kombinlenir?

Leopar desen nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını bu yaz çok merak edeceğiz. Çünkü 2018 yazında, çiçekli desenlerin olduğu gibi, leopar desenlerin de çok moda olduğunu bilmeyenimiz yok. Ancak işin içine desen karışınca, onu nasıl kombinlememiz gerektiğini çoğu zaman bilmiyor ve biraz yanlış giyinerek güzelleşmeye çalışıyoruz. Peki leopar desen nasıl giyilir? Leopar desen nasıl kullanılır? Sizlere ilerleyen bölümlerde bu soruların yanıtlarını aktaracağız.

Leopar Desen Nasıl Kombinlenir?

■ Leopar desen nasıl kullanılır sorusunun yanıtını aktarırken ilk olarak, kendi zevkinize güvenmeniz önerisinde bulunacağız. Bir kıyafeti siz kendinize yakıştırıyor ve onun içerisinde kendinizi iyi hissediyorsanız, sizin rahatlığınız ve kendinize özgüveniniz karşı tarafa yansıyacağı için, herkes kıyafetinizi beğenecek. Peki ne yapabilirsiniz? Birbiri ile en alakasız kumaşları karıştırıp kullanabilirsiniz. Leopar desenli fırfırlı bir eteğiniz varsa onu holografik bir çizme ile kombinleyebilirsiniz. Moda son zamanlarda çok karışık ve özgün. Ünlüler saçlarını boyatmayınca ve diplerden siyahlar çıktığında, adı kontrast dip oluyor ve o saç moda oluyorsa, siz de kendi özgün tarzınızı rahatlıkla yaratabilirsiniz.

■ Leopar desen nasıl giyilir sorusunun bir diğer yanıtı ise elbise giymek. Böylece, altına ya da üstüne ne giyeceğinizi düşünmek durumunda kalmazsınız. Elbiseniz uzun ve yarım kollu olsun. En azından askılı olmasın. Böylece, tamamlamak için hiç bir ekstra kombine gerek duymazsınız. Aksesuar ve ayakkabı haricinde ki onlardan da sizlere şimdi söz edeceğiz zaten.

■ Leopar desen nasıl kombinlenir sorusunun son yanıtı aksesuarlar. Küçük, hatta çok küçük çantalar bu sene moda. Öyle ki, sigara paketi boyutu… İçerisine telefonunuzu koysanız; a da telefonunuzu elinizde tutup cüzdanınızı yerleştirseniz yeter diyeceğiniz boyuttaki çantalar leopar desen ile birlikte tercihiniz olmalı. Küçük deri şapkaları da unutmamak gerekiyor.

Kısacası, siz yeter ki isteyin; her şeyi birbirine yakıştırabilirsiniz. Kendi modanızı kendiniz yaratabilir ve cıvıl cıvıl bir yaz geçirebilirsiniz. O halde, hemen işe koyulun.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.