Erkekler Kadınların Nasıl Giyinmesini İster?

Erkekler Kadınların Nasıl Giyinmesini İster?

Erkekler kadınların nasıl giyinmesini ister? Aslında pek çok kadının merak ettiği sorudur bu; çünkü amaç karşı cinse etkileyici görünmektir. Bu nedenle sizlere ilerleyen bölümlerde, erkeklerin sevdiği kadın kıyafetleri ve erkeklerin sevdiği kadın giyim tarzı ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz. Yaz ayları geldi ve her mağazada birbirinden farklı kıyafetler satılıyor; her biri farklı bir zevke hitap ediyor. Siz giyim tarzınız ile erkekleri etkilemek istiyorsanız, bu bilgiler çok işinize yarayacak.

Erkekler Kadınların Nasıl Giyinmesini İster?

■ Yazlık elbiseler, erkeklerin sevdiği kadın kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Vücut tipinize uygun bir yazlık elbise giydiğinizde erkeklerin gözünde bir tanrıçaya dönüşüyorsunuz. Bununla birlikte zaten yazlık elbiselerin erkeklerin gözündeki yeri: zarif ve feminen olmalarından yana. Bu nedenle gardroplarınızda yazlık elbiseleriniz mutlaka olmalı.

■ Dar kotlar da erkeklerin sevdiği kadın giyim tarzı içerisinde yer alıyor ki bunun sebebini anlamak hiç de zor değil. Günümüzde zayıf kadınlardan hoşlanan erkeklere dar kotlar içerisinde hem daha zayıf görünüyorsunuz; hem de bacaklarınızın boyu daha uzun görünüyor. Bunlardan etkileniyorlar… Derken bir de kıvrımlarınızın belirgin hale gelmesi, erkekler için daha ilgi çekici olmanızı sağlıyor.

■ Kazaklar, erkeklerin sevdiği kadın kıyafetleri arasında yer alıyor. Bol, kalın, ilgi çekmeyen bir kazağı bir kadın üzerinde erkeklerin neden beğendiğine gelince: Bu kazaklar kadınların, güzel; ya da ince görünmek için bir çaba içerisine girmediğinin göstergesi ki özgüveni yüksek kadınlar, erkekler için her zaman ilgi çekici olmayı başarmıştırlar. Bu nedenle kış aylarında, üşümemek için rahat rahat kalın kazaklar giyinebilirsiniz.

■ Spor kıyafetler giyerseniz, uyumlu bir karakter olduğunuzu algılayan erkekler, arkadaş canlısı olduğunuzu düşünürler. Bununla birlikte, zaten spora meraklı oldukları için, tutmuş olduğunuz takımın logosunun olduğu bir spor kıyafet giyerseniz, çok daha fazla ilgi çekici olabilirsiniz.

■ Sorumuz, erkekler kadınların nasıl giyinmesini ister; ama bir de atkuyruğunun, sevdikleri seç modeli olduğunu belirtip, giyim tarzı ile ilgili verdiğimiz bilgilere sonrasında devam edelim. Özellikle sıcak yaz günlerinde en rahat saç modellerinden bir tanesi olan at kuyruğunu, hem özgüveninizi simgelediği için seviyor ve sizden etkileniyorlar; hem de at kuyruğu yaptığınızda boynunuz, omuzlarınız ve kulaklarınız açığa çıktığı için sizi daha etkileyici buluyor erkekler.

■ Yırtmaçlı elbiseler de erkeklerin sevdiği kadın kıyafetleri arasında yer alıyor. Günümüzde bu kural biraz değişmiş olsa da, aslında erkekler birlikte oldukları kadının dikkatli giyinmesini istiyor, dekolte, dar; ya da kısadan uzak… Ancak günümüzde erkeklerin çoğu, dekolte, ya da kısa giyinen bir kadını koluna takmaktan oldukça hoşlanıyor. Peki yırtmaçlı elbisenin espirisi nedir? Bacaklarınız güzelse ve siz yürüdükçe kenardan görünürse, bu durum erkeklerin ilgisini oldukça çekiyor. Ama yırtmaç boyunu abartmamak kaydı ile elbette. Nazik olmaktan kesinlikle ödün vermemelisiniz.

■ Spor şapkalar da erkeklerin sevdiği giyim tarzı içerisinde kendilerine yer buluyorlar. Aslında kadınlar şapkaları, saçları kötü ya da kirli olduğunda kullanıyor. Ancak bir spor şapka, sizi hem doğal, hem sportif, hem rahat; hem de kendine güvenen bir kadın yapıyor… Güneşten sizi korumasını da eklemeden geçmemeliyiz; saç ve cildinizi güneşin solgunlaştırmasını engelleyen spor şapkalara artık hayatınızda daha çok yer vereceğinizi hisseder gibiyiz.

■ Düşük bel pantolonlarla daha etkileyici olduğunuzu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Modaya uymaktansa, yüksek bel pantolonlara yönelmenizi öneriyoruz. Çünkü belinizi ortaya çıkartan ve basenlerinizi daha güzel gösteren yüksek bel pantolonlar, erkekler tarafından kadınlar üzerinde oldukça beğeniliyor.

■ Düz, fırfırsız, klasik beyaz gömlekler erkekler tarafından çok seviliyorlar. Neden mi? Erkekler bu gömlekler içerisinde sizin daha nazik göründüğünüzü düşünüyor.

■ Vücut hatlarınızı ortaya çıkartan kalem etekler de topuklu bir ayakkabı ile kombinlemeniz halinde sizi erkeklerin gözünde daha etkileyici yapıyor.

■ Biraz önce dekolteden bahsettik. Abartıya kaçmamanız gerektiğini belirtelim öncelikle, abartılı bir dekolte sizi zariflikten çok iticiliğe sürüklüyor. Ama, omuzları açık bir elbise, hafif dekolteli üstler, çok abartılı olmamak kaydı ile miniler, erkekler tarafından çok seviliyor.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.