Evde Sivilce Tedavisi Ve Sivilce İçin Bitkisel Çözümler

Son günlerde, piyasadaki pek çok ilaç hakkında kaldırma kararı alınınca, insanlar da doğal olarak daha çok bitkisel çözüm yöntemlerinden faydalanmaya karar veriyorlar. Sivilce için de aynı durumun söz konusu olduğunu belirtmekte fayda var elbette. Sivilce izleri ve sivilce lekeleri için sivilce kürlerinden faydalanan kişiler, evde sivilce tedavisi ve evde sivilce maskesi uygulamalarından sıklıkla faydalanıyorlar. Bizler de sizleri bu konuda bilgilendirmeye devam ediyoruz yazılarımızla. Sivilce lekeleri ve sivilce izleri için evde sivilce tedavisi uygulamaları arasında yer alan evde sivilce maskesi formüllerinden bir tanesi ile daha sizlerleyiz bu yazımızda…

<

Sizlere önereceğimiz evde sivilce maskesi uygulamasının malzemeleri bir çay kaşığı kabartma tozu ve bir adet portakaldan oluşmaktadır. Evde sivilce tedavisi amaçlı olarak uygulayabileceğiniz formülün hazırlanışından sizlere kısaca söz edelim: Portakalın kabukları rendelendikten sonra, havanda dövülerek krem kıvamına getirilir. Sonrasında ise içerisine kabartma tozu eklenir. Elde edilen karışımın sivilce izleri ve sivilce lekelerinin üzerine sürülmesinin sonrasında otuz dakika beklenmesi gerekmektedir.
Bilindiği gibi portakal kabuğunun ve kabartma tozunun yakıcı bir özelliği bulunmaktadır. Evde sivilce tedavisi yöntemleri arasında uygulayabileceğiniz bu evde sivilce maskesi önerisi, sizin için bir sivilce için bitkisel çözüm yöntemi sayılacaktır. Değerlendirmenizde fayda var. Sivilce izleri ve sivilce lekelerinden kurtulabilmeniz bu şekilde mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası