Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapılmalı? Erkeği Etkilemek

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapılmalı? Erkeği Etkilemek

Erkekleri etkilemek için neler yapılmalı? Kadınlar bazen bu sorunun yanıtını ciddi anlamda araştırır, neler yapabileceklerini öğrenmek adına sayfalarca kitap ya da makale okurlar. Oysa ki gerçek şudur: Bir erkeğin etkileneceği varsa her kadın onun için potansiyel partner adayıdır…

Gerçekten de öyle mi acaba? Aslına bakarsanız geçmişte durum biraz daha bu şekildeydi. Ama günümüzde çok değil. Çünkü geçmişte erkekler, bir kadını elde etmek için ciddi anlamda çaba sarf ederdi. Şimdi ise durum öyle değil. Kadınlar, geçmişteki kadınlardan daha rahat, daha modern, daha ileri görüşlü.

Dolayısı ile artık bir erkeğin bir kadını, kadın da onu istiyorsa elde edebilmesi oldukça kolay. Bu da kadınların, istedikleri erkekleri elde etmelerini zorlaştırıyor. Çünkü erkekler bazen aynı anda bir kaç partneri bir arada idare edebiliyorlar. Kadınlar artık eskisi kadar kıskanç da değiller çünkü; bazı şeylerin peşine çok düşmüyorlar.

Bundan dolayı da artık taktik uygulamak eskisine göre daha önemli. Bazen taze bir nefes ve güzel bir parfüm bile yeterli olurken bazen de tabiri caizse bir kadın kırk takla atsa da istediği erkeği elde edemeyebiliyor. Ya da sadece etmiş gibi oluyor. Peki erkekleri etkilemek için neler yapılmalı? MaviBoncuğum daha önce de buna benzer bilgiler paylaşmıştı.

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir?
Erkekler nasıl kadınları sever?
Erkekler nelerden hoşlanır?

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapılmalı?

Erkekleri etkilemek için neler yapılmalı diyenler arasında yer alıyorsanız ilk olarak sizlere, erkeklerin doğal güzellikten hoşlandığını belirtelim. Bunun için makyajınızın doğal, yani olabildiğince sade olması gerekiyor.

Ciddi Bir Erkeği Nasıl Etkilersin

Erkekleri Etkilemek İçin Neler Yapilmalş

Saç modeli ise erkekleri etkilemenin yolları arasında yer alan diğer detay. Sürekli aynı saç modelini görmekten hoşlanmayan erkekleri etkilemek için, kendinize yakışan farklı saç modellerini bulmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Erkekleri etkilemek için neler yapılmalı sorusunun yanıtlarından bir diğerine baktığımızda ise çok fazla parfüm kullanımının, sizin için yanlış olduğunu görüyoruz. Parfüm kullanımını az gerçekleştirirseniz, bir erkeğin, sizin yanınıza yaklaşmasının daha kolay olacağını belirtmeyi unutmayalım.

Cilt bakımına dikkat etmek ve pürüzsüz bir cilt de erkekleri etkilemenin yolları arasında yer alırken, tırnak bakmının da erkekleri etkilemek için önemli olduğunu belirtelim. Bu anlamda bilmeniz gereken detay şu: ojeler kesinlikle dışarı taşmamalı, tırnaklar yenmiş olmamalıdır.

Ciddi Bir Erkeği Nasıl Etkilersin?

Ciddi bir erkeği nasıl etkilersin sorusunun yanıtlarını maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz:

• Erkekler kendilerine güvenen kadınlardan hoşlanırlar. Siz kendinizi severseniz onun da sizi sevebilme ihtimali yüksek olur.

• Erkekler özgür olmayı ve baskı altında olmamayı severler. Dolayısı ile etkilemek istediğiniz erkeği özgür bırakmalı ve sizinleyken özgür olacağını anlamasını sağlamalısınız. Sürekli sizi düşünmek zorunda olmadığını bilmeli.

• Bazı kadınlar, erkekleri etkilemek için aptal rolüne sığınırlar. Ancak bu davranış yanlıştır. Eğer böyle yaparsanız onu gerçekten isteyip istemediğinizi anlamakta zorlanacaktır. Amacınıza bu şekilde ulaşamazsınız.

• Kendi tarzınız olsun. İyi giyinin. Ama bunu yaparken de zorlama içerisinde olduğunuzu düşünmemeli. Erkekler siyah uzun çoraptan ve ince yüksek topuklu ayakkabılardan hoşlanırlar. Ancak bunu yaptığınızda komik duruma düşecek bir yürüyüş tarzınız olacaksa, bu ayakkabı seçiminden hemen vazgeçin.

• Bazı kadınlar kendilerini güzel bulmaz ve bu nedenle de istedikleri erkekleri etkileyemeyeceklerinden korkarlar. Ancak her erkeğin de çok yakışıklı olmadığını biliyoruz. Peki her yakışıklı erkeğin yanında çok güzel bir kadın mı var? Bazen “Bu adam nasıl bu kadınla birlikte” dediğimiz çiftler görüyoruz. Ama güzellikten daha önemli şeyler bulabiliyorlar erkekler kadınlarda. Siz de etkilemek istediğiniz adama bunu hissettirin.

• Çekici olun. Bunun için kıyafetleriniz biraz dar olabilir. Cildiniz ve saçınızın bakımlı olmasına özen gösterin. Kıyafetinizin dekolte ve göbek kısımlarından birinin bir tık açık olmasına izin verebilirsiniz. Ama kesinlikle bunu abartıp “Ben burdayım” diye bağırmasına da izin vermeyin.

• Giyimine dikkat edip, onu bu kıyafeti ile beğendiğinizi hissettiren cümleler kurabilirsiniz.

• Alkol kullanımından uzak durun;özellikle de çarpılıyorsanız. Sonradan üzüleceğiniz sözler söyleyebilirsiniz.

• Onunlayken gülümseyin, minnettar ve memnun olduğunuzu hissettiren şeyler söyleyin. Teşekkür edin. Onunlayken mutlu olduğunuzu bilmeli.

• İşi, hobileri ve ilgi alanlarını anlatmasını isteyip arada sorular sorun.

• Hobilerinde onaolabildiğince eşlik edin.

• Onunlayken rahat olun ve bunu hissettirin.

Ciddi bir erkeği nasıl etkilersin? Erkekleri etkilemek için neler yapılmalı? Farklı önerileriniz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Eski Yorumlar
  1. Anonim

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.