Elektriklenen Saçlar Ve Elektriklenen Saçlara Çözüm Önerileri

Saç bakımı, bir bayanın en fazla önem vermesi gereken konulardan bir tanesidir. Saç bakımına önem veren bir bayanın saçlarının daha güzel görüneceği; ve bu sayede de daha etkileyici olacağı bir gerçektir. Bununla birlikte, erkeklerin bile saçlarına verdikleri önemi bilmekteyiz. Artık saç bakımı yapan; ve uzun saçlarına şekil veren sadece bayanlar değildir. O halde şunu anlıyoruz ki, saç bakımı oldukça önemlidir. Bu nedenle de, saç elektriklenmesine de gereken önemi vermek gerekmektedir. Bu nedenle de, saç bakımı yaparken; ve saç bakımı ürünler kullanırken, elektriklenen saçlar; ve elektriklenen saçlara çözüm yöntemleri getiren saç bakımı ürünlerinden faydalanmak gerekmektedir.
Elektriklenen saçlara çözüm arayan kişilerdenseniz, bu konuda sizlere bir kaç önerimiz olacak. Elektriklenen saçlar, sizin için artık tarih olabilir. Nasıl mı?

<

Hem saçların bakımı; hem de elektriklenen saçlara çözüm olması açısından, uygulayabileceğiniz ilk yöntemin, saçlarınızı bol miktarda soğuk su ile yıkamak olduğunu söyleyebiliriz. Banyodan çıkmadan önce, saçların, bol miktarda soğuk su ile yıkanması; hem saçların bakımında, saça parlaklık kazandıracaktır; hem de aynı zamanda, saçların elektriklenmesine iyi bir önlem olmuş olacaktır.
Elektriklenen saçlara çözüm, aynı zamanda da saçların bakımı için, güneş ışınlarının da ne denli önemli olduğunu aklınızdan çıkartmamanız gerekmektedir. Elektriklenen saçlara çözüm olması; hem de saçların bakımı; ve güneş ışınlarından korunabilmeleri için, saç bakım ürünlerini; ve özellikle de şampuanları, SPF koruyucu içeren ürünlerden yana tercih etmenizde büyük fayda görülmektedir.
Saçların bakımı; ve elektriklenen saçlara çözüm olarak, saçlarınızı 2 – 3 ayda bir, ya kestirmeniz; ya da uçlarından aldırarak kırıklardan kurtulmanız da bir önlem olacak; ve saç elektriklenmesi açısından sorun yaşamayarak, rahat bir nefes almanıza yardmcı olacaktır.
Bu uygulamalara dikkat etmenizin yanında, bir de elektriklenen saçlara çözüm olarak satın alacağınız saç bakım ürünleri ile, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Latest Comments
  1. sinem

    bendede elektriklenme sorunu var ama ben çözümü buldum önce bi kada çay bardağı süt ekliyorsunuz sonra bir tatlı kaşığı un koyup iyice çırpın dümdüz bir sıvı haline getirin (katı olursa süt ekleyin) sonra başka bir çay bardağına kaynar suyu koyun ve 5-6 kaşık şeker ekleyin şeker eriyince diğer karışımın içine boşaltın. ve hepsini karıştırın ( tam bir sıvı elde etmelisiniz) elde ettiğinşz sıvıyı buzdolabına koyarak soğumaya bırakın yaklaşık yarım saat sonra alın ve şampuanınızın içine ekleyin ve çalkalayın. daha sonra saçınızı bu şampuanla iyice ovalayarak 3 kez şampuanlayın ( ama durulamaları soğuk suyla yapın) daha sonra ipek bir havlu ile iyice sarın saçınızı. 15-20 dk bekletin sonra saçınızı açın ucu kalın tarak ve fönle kurutun. işte bu kadar ben denedim ve haftada 1 kere yapsam idare ediyor deneyyin görün 🙂

  2. Eylul

    Hımm bkalım inş olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası