Tırnak Kırılması İçin Evde Bitkisel Tırnak Bakımı

Bu yazımızda sizlere, bitkisel tırnak bakımı, ve evde bitkisel tırnak bakımı ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Tırnak kırılması için ne yapmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan, evde bitkisel tırnak bakımı önerisini gerçekleştirmeniz halinde, tırnak kırılması sorununu rahatlıkla aşacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde, hiç zaman kaybetmeden, bitkisel tırnak bakımı; ve evde bitkisel tırnak bakımı ile, tırnak kırılması için ne yapmalı sorusunun yanıtını vermeye çalışalım:

Evde bitkisel tırnak bakımı; ve tırnak kırılması için gerekli malzemeler şu şekildedir:
İki damla benzoin reçinesi
İki damla günlük esansı yağı
Üç damla E vitamini yağı
Bir çay kaşığı zeytin yağı
Bir çay kaşığı üzüm çekirdeği yağı
Bir çay kaşığı Hint yağı
Bir çay kaşığı kayısı çekirdeği yağı
Bir çay kaşığı badem yağı

Tırnak kırılması için bitkisel tırnak bakımında bu malzemelerin şu şekilde kullanılması gerekmektedir: Bütün malzemelerin cam bir şişe içerisinde bir araya getirilmesi, sonrasında ise çalkalanarak karıştırılması gerekmektedir. Bir kullanımdan sonra, bir sonraki kullanıma kadar, tırnak kırılması için ne yapmalı sorusuna yanıt olan bu karışımın, aynı şişe içerisinde, ve buzdolabında saklanması gerektiğini unutmamalısınız. Evde bitkisel tırnak bakımı için gerçekleştirilen bu uygulamanın, bir pamuk yardımı ile, tırnak kırılması problemi yaşanan tırnakların üzerine; ve çevresine bolca sürülmesi; sonrasında da masaj uygulamasının yapılması gerekmektedir.

Tırnak kırılması için ne yapmalı diyen kişiler, tırnak kırılması sorununun nedenleri arasında tırnak kuruluğu, ve tırnakların gevrekleşmesinin yer aldığını unutmamalı, bitkisel tırnak bakımını buna göre gerçekleştirmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası