Oje Nasıl Sürülür Diyenler İçin Oje Sürmenin Pratik Yolları

Oje nasıl sürülür diyenler için yazımız içerisinde, oje sürmenin pratik yolları; ve oje sürmenin püf noktalarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de oje nasıl sürülür diyenler arasında yer alıyor; ve oje sürmenin püf noktaları, ya da oje sürmenin pratik yollarını öğrenmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizler için gerekli bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Oje nasıl sürülür diyenler arasında yer alıyorsanız ilk olarak, kısa, ya da törpülenmemiş tırnaklara oje sürmemeniz gerektiğini belirtmeliyiz. Eğer bu şekildeki tırnaklarınıza da oje sürmeyi istiyorsanız, bunun açık renk olmasına dikkat etmelisiniz, çünkü, oje sürmenin püf noktalarını en iyi şekilde uygulasanız dahi, kısa tırnaklarda koyu renk ojelerin iyi durmayacağını unutmamanız gerekmektedir.
Oje sürmenin pratik yolları arasında yer alan bir diğer detay ise, oje sürerken ilk olarak tırnağın ortasından başlanmasının gerekliliğidir. Sonrasında sağ; ve sol taraflara sürülmeli, ya da kalın fırçalı oje kullanımı gerçekleştirilmelidir.
Oje sürerken ilk katın sonrasında beş dakikalık bekleme zamanının geçmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bunun sonrasında sürülmesi gereken ikinci kat için ise yarım saatlik kuruma zamanının beklenmesi gerektiği unutulmamalıdır, çünkü kurumayan ojeler beklenmez ise, kurumalarının sonrasında çekilmeye başlayacaklardır, ve bu da kötü görünüme neden olacaktır. Kurutucu ojeler, ya da çabuk kuruyan ojeler ise, oje nasıl sürülür diyenler için en ideal ürün seçenekleri olacaklardır.
Oje sürmenin püf noktalarından bir diğerinin ise, ojenin sürülmesinden önce, ve sonra uygulanması gereken şeffaf oje olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu sayede oje hem daha kalıcı olacak, hem de daha parlak görünüm sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası