Koyu Renk Oje Nasıl Sürülür? Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır?

Bu yazımızda sizlere, koyu renk oje nasıl sürülür; ve koyu renk oje nasıl çıkarılır sorularının yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Son yılların moda ojeleri arasında yer alan koyu renk ojeleri sürmesi kolay, ama sonrasında çıkarması bir o kadar zor; hatta işkencedir. Bu nedenle, sizlere hiç zaman kaybettirmeden soralım: koyu renk oje nasıl sürülür; koyu renk oje nasıl çıkarılır?

Koyu renk oje nasıl sürülür sorusunun yanıtı aslında, koyu renk oje nasıl çıkarılır sorusunun yanıtının kolaylaşması adına önem taşımaktadır. Eğer ki, koyu renk oje sürmeden önce tırnaklarınıza şeffaf oje kullanımı gerçekleştirirseniz, bu durumda, koyu renk ojeleri silmek için uğraşmazsınız, ve silmeniz gereken, alt katta bulunan şeffaf oje olur, ki bu işlem sizi oldukça rahatlatacaktır.
Koyu renk oje nasıl çıkarılır? İlk olarak, bunun için gereksinim duyacağınız malzemelerden söz edelim: iki adet bulaşık süngeri, aseton, bir kavanoz… Koyu renk ojelerden kurtulmanız için yeterli olacak olan malzemelerdir. Bunun için, süngerlerin sarı kısımlarını üstte bırakmak kaydı ile süngerleri kavanozun içerisine koyun, üzerine de aseton dökün. Sonrasında koyu renk ojeli tırnağınızı kavanozun içerisine yerleştirin, ve tırnağınızı bir sefer çevirip, sonrasında elinize bakın… Koyu renk ojeden eser kalmadığını göreceksiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası