Doktor Emre Çiçek’ten Türkiye’de Bir İlk CRT Yöntemi

Emre Çiçek Türkiye’deki pek çok ünlü ismin doktoru olarak bilinmekte. Emre Çiçek hakkında bu yazıyı oluşturmamızın sebebi ise, Türkiye’de, sadece Emre Çiçek’in sahip olduğu bir cilt yenileme tedavisi uygulaması… Emre Çiçek’in uyguladığı cilt yenileme tedavisinin ilgi göreceğini düşünüyoruz; çünkü: Emre Çiçek’in uyguladığı cilt yenileme tedavisi çok kısa sürede gerçekleşirken, cilt yenileme tedavisinin uygulandığı kişi herhangi bir acı hissetmiyor; ve cilt yenileme tedavisinin Emre Çiçek tarafından uygulanan şeklinin, herhangi bir iyileşme sürecine de ihtiyacı yok. Emre Çiçek’in kullandığı cilt yenileme tedavisi, bu nedenle ilgi görecek diye düşünmekteyiz…

<

Emre Çiçek’in uygulamış olduğu cilt yenileme tedavisinin kısaltılmış adı CRT yöntemi. CRT yönteminin açılımı ise: Collagen Yenileme Teknolojileri. Emre Çiçek, Collagen Yenileme Teknolojileri ile uygulamış olduğu cilt yenileme tedavisi ile, kişilerde görülen yaşlanma etkilerini en aza indiriyor. Bu nedenle, CRT yöntemi, pek çok kişinin; özellikle de orta yaş sonrasındaki kişilerin ilgisini çekebilecek bir yöntem olarak gözümüze çarpıyor.. Collagen Yenileme Teknolojilerinin tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise: maliyetinin yüksek olmaması olacaktır.
CRT yöntemi olarak da bilinen Cilt Yenileme Teknolojileri ile, daha etkin sonuç almak isteyenler, Collagen Yenileme Teknolojilerinin uygulanmasının sonrasında, EXILIS CRT isimli dört seanstan oluşan bir uygulama gerçekleştirmeliler. EXILIS CRT isimli teknik her bir seansta 45 dakikalık bir uygulama gerektiriyor. Ve EXILIS CRT isimli yöntemin her bir seansı, 7 gün ile 10 gün arasında belirlenen aralıklar ile uygulanıyor. EXILIS CRT yönteminin uygulandığı kişiler, EXILIS CRT seansları sırasında herhangi bir acı hissetmiyor. Ve EXILIS CRT yönteminin uygulanmasının hemen artından, kişi günlük yaşamına kaldığı yerden devam edebiliyor.
EXILIS CRT, yağ volümünün azaltılmasını hedefleyen en yeni teknoloji olarak bilinmekte. Emre Çiçek’in de uygulamış olduğu Collagen Yenileme Teknolojileri ile, cildin yaşlanması sonrasında kaybedilen collagen cilde geri kazandırılıyor. Ve collagen’in cilde geri kazandırılması sırasında da, patenti bulunan dual enerji’den yararlanılıyor. EXILIS CRT adı verilen yöntemde, cildin kaybettiği collageni geri kazanması; ve yağ volümünün azalması sonrasında, cilt kalınlaşıyor, selülit görünümü azalıyor, ciltteki çatlakların görünümü ortadan kalkarken, cilt sarkmalarında da önemli ölçüde azalma meydana geliyor.
EXILIS CRT yöntemi, tamamen yeni nesil teknolojik uygulama araçlarından oluşmakla birlikte, FDA onaylıdır; ve kesinlikle güvenilir olması ile bilinmelidir.
Doktor Emre Çiçek, CRT yöntemini; yani Collagen Yenileme Teknolojilerini Türkiye’de ilk kez gerçekleştiren isim olmakla birlikte, Doktor Emre Çiçek, daha önceki zamanlarda da Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren isim olarak akıllarımızda kendisine bir yer edinmiş durumda. Emre Çiçek’in Uzmanlık alanlarının neler olduğunu merak edenler için kısa bilgiler vermek istersek: Medikal estetik, Bölgesel zayıflama, Akupunktur, Lazer tedavileri, saç ekimi, Biyocavitasyon, Botox – dolgu, Kök hücre tedavileri… Aynı zamanda Doktor Emre Çiçek’in, Türkiye’de aldığı eğitimlerin yanında, yurtdışında da pek ç.ok üniversiteden Uzmanlık eğitimi aldığını belirtmek gerekmektedir.

Latest Comments
  1. sevim seiler

    Sayın dr. Emre sizi tv’de izledim lazerlen cildi gençleştirdiniz düşündüm bende bazı kırışıklarımın düzelmesini istiyorum size nasıl ulaşabilirim ,bana adresinizi ve telefon numaranızı açıklarsanız çok sevinirim size gelmek istiyorum. saygılarımlan.

  2. Anonim

    sevim hanım bu kadar uzun yazacağınıza internetten adamın telini şak diye bulurdunuz. ama iyi düşünün bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası